Były chłopak Kylie Jenner na jachcie z dziewczyną. Amanda Trivizas przypomina jego ex?

2020-12-30 11:18 mm

Tyga lubi zaszaleć w towarzystwie gorących dziewczyn! Były chłopak Kylie Jenner został sfotografowany podczas zabawy na jachcie u wybrzeży Miami. Raper spędzał czas z przyjaciółmi oraz obecną dziewczyną. Kim jest ta seksowna brunetka?

Ostatnie dni starego roku Tyga spędza na Florydzie w towarzystwie nowej dziewczyny i niewielkiej grupy przyjaciół. Raper bawi się u wybrzeży Miami na prywatnym jachcie, w którego pobliżu oczywiście kręcą się niestrudzeni paparazzi. To właśnie dzięki nim możemy podejrzeć byłego faceta Kylie Jenner i jego obecną dziewczynę.

Seksowna brunetka, z którą umawia się teraz Tyga, to Amanda Trivizas. Zdaniem wielu fanów laska z wyglądu przypomina mieszankę Kylie i Kendall. Czy tak jest rzeczywiście? Ocenę pozostawiamy Wam... :)

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

Naszym skromnym zdaniem na instagramowych fotkach dziewczyna Tygi przypomina raczej Kim Kardashian.

Zobaczcie jak Tyga i Amanda Trivizas spędzają ostatnie dni 2020 roku na prywatnym jachcie.

Tyga i Kylie Jenner spotykali się z licznymi przerwami od 2014 roku. Kiedy ostatecznie zerwali, celebrytka związała się z jego kolegą z branży, raperem Travisem Scottem

Również ten związek przeszedł już do historii, jednak para zostawiła sobie po nim słodką pamiątkę: Travis i Kylie wychowują razem córeczkę. Choć celebrytka i raper nie mieszkają razem, zgodnie dzielą czas spędzany z małą Stormi.

NAJNOWSZE