Tyga przyznał się do przemocy wobec byłej dziewczyny? Sam zgłosił się na policję

2021-10-13 10:45 AM
Tyga
Autor: Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

Tyga został oskarżony o znęcanie się nad swoją byłą dziewczyną. Camaryn Swanson pokazała na Instagramie podbite oko, a media natychmiast zaczęły spekulować o udziale rapera w incydencie.

Na Instagramie Camaryn Swanson pojawiły się niepokojące zdjęcia. Była dziewczyna Tygi, z którą raper spotykał się w tym roku, pokazała się z podbitym okiem! Na Insta Story zdradziła również, że była wobec niej stosowana także przemoc psychiczna.

Jak podają zagraniczne media w incydent zamieszany ma być Tyga, który rzekomo dopuścił się pobicie swojej ex. Media nie ustają w spekulacjach. Teraz pojawiają się nowe doniesienia. Czyżby Tyga faktycznie był winny pobicia?

Oficjalnego komunikatu nie ma, jednak jeśli wierzyć zagranicznym mediom, raper po poniedziałkowym incydencie miał sam zgłosić się na policję.

Tabloidy donoszą, że Tyga miał zgłosić się we wtorek do departamentu policji w Los Angeles zaraz po tym, jak został oskarżony o napaść przez byłą dziewczynę.

Podobno pojawił się tam o godzinie 9 rano, a wyszedł w okolicach południa rzekomo po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 000 dolarów!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE