Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Billie Eilish w programie! Kto się w nią wcielił? [WIDEO]

2019-10-04 21:37 kp
Billie Eilish w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Polsat

Sława Billie Eilish musiała dotrzeć w końcu nad Wisłę! W 5. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczymy jedną z najsłynniejszych obecnie, młodych gwiazd muzyki! Wcielenie się w rolę utalentowanej 17-latki trudne zadanie, bo Billie ma wyjątkową barwę głosu i charakterystyczną manierę. Kto się z nią zmierzył?

5. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo przed nami! 5.10.2019 po raz kolejny uczestnicy programu wcielą się w największe gwiazdy muzyki z całego świata. Tym razem zrobi sie bardzo współcześnie, bo na scenie zobaczymy Billie Eilish!

Tej dziewczyny nie trzeba nikomu przedstawiać! Billie Eilish nie ma nawet 18 lat, a już cieszy się uznaniem muzycznego świata i ma prawdziwą armię fanów. Teledysk do utworu Bad Guy zanotował już w serwisie YouTube ponad 560 milionów wyświetleń. Co ciekawe nie chodziła do szkoły, uczyła się w domu. 

Billie Eilish w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Z charakterystycznym stylem Billie Eilish w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5.10.2019 zmierzy się Emilia Komarnicka – Klynstra. Odtworzenie na żywo wokalu Billie z numeru Bad Guy to mega trudne zadanie!

Billie ma ten wokal tutaj bardzo studyjny bliziutko mikrofonu, delikatnie wszystko śpiewane. Dodatkowo mamy ten jej taniec, który jest kontrolowanie niekontrolowany.

- wyjaśnia gwiazda.

Jak sobie poradziła! Już teraz zobaczcie na Hotplota.pl przedpremierowy fragment występu Emilii Komarnickiej - Klynstry jako Billie Eilish!

NAJNOWSZE