Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 1.10.2021: WSZYSTKIE WYSTĘPY! [WIDEO]

2021-10-03 21:00 RD
Zwyciężczyni w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 1.10.2021
Autor: Polsat Zwyciężczyni w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 1.10.2021

Za nami kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 1.10.2021 uczestnicy po raz czwarty pokazali, że potrafią zrobić show. Ten odcinek wygrała Kasia Łaska. A jak poradzili sobie wszyscy uczestnicy? Zobaczcie ich występy na Hotplota.pl.

W czwartym odcinku show miały miejsce małe roszady w składzie jury. Ze względu na nieobecność Pani Małgorzaty Walewskiej jej miejsce zajął Sławomir. Z zadaniem poradził sobie znakomicie. Natomiast Kasia Łaska przyprawiła o ciarki całe studio. Jej wykonanie utworu Pink „Just give me a reason” doceniło zarówno jury, jak i uczestnicy. I to ona po raz pierwszy w programie stanęła na podium. 

– Wizualnie wyglądasz świetnie, a do tego wokal to jest jeden do jednego! Genialnie zaśpiewane. Były ciary! Naprawdę! Po prostu w każdym szczególe, w każdym dźwięku, w ekspresji, mimice, jakbym oglądała klip – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

– Przede wszystkim potrafiłaś zaśpiewać tą ciemną barwą, o którą chodziło. Masz wielką świadomość swojego warsztatu, wspaniały głos i to się czuje i słyszy. Dla mnie jeszcze ważne są te emocje, które przekazałaś, ja je poczułem, poczułem waszą miłość. I ten moment kiedy zaśpiewaliście razem, myślę, że wszyscy tu mieliśmy ciarki. Właśnie na takie chwile czekamy w tym programie – dodał Sławomir.

Afera z filmem "Dziewczyny z Dubaju". Doda i Maria Sadowska wykorzystane?

A jak wyglądały wszystkie występy? Zobaczcie poniżej! :) 

Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco:

  1. Kasia Łaska
  2. Robert Janowski
  3. Adam Zdrójkowski
  4. Paulina Sykut – Jeżyna
  5. Basia Kurdej – Szatan
  6. Tomek Ciachorowski
  7. Klara Williams
  8. Chris Cugowski

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Koronawirus to nie przelewki. Chorowałam w marcu 2020 roku. Cierpię na migreny, ale to był szalony ból głowy. Nie powiedziałabym, że to migrena. Kaszląc, moja klatka piersiowa się paliła. Wypadły mi też włosy. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE