Alisha Lehmann

i

Autor: Rex Features/East News // imago/Geisser/EAST NEWS Alisha Lehmann zarabia krocie na Instagramie

Influencerzy

Trzycyfrowa kwota za JEDEN POST! Tyle zarabia znana piłkarka w mediach społecznościowych

2023-09-26 14:57

Alisha Lehmann to piłkarka Aston Villi, która uznawana jest za jedną z najseksowniejszych zawodniczek. Niestety nie zarabia w swoim zawodzie tyle, co jej koledzy z męskiej drużyny tego samego klubu, to nieźle sobie radzi. Marki płacą jej krocie za post na Instagramie.

Zacznijmy od tego, że aktywność Alishii Lehmann na Instagramie śledzi 15,3 miliona użytkowników! To zasięg o jakim marzy niejedna influencerka na świcie. Alisha Lehmann, oprócz tego, że jest utalentowaną piłkarką, jest również niezwykle piękną kobietą, a wielu mężczyzn z pewnością wzdycha na jej widok. Kobiety z kolei mogę pozazdrościć jej urody i luksusowego życia. Gwiazda sportu wie, że należy się wysoko cenić, dlatego też znane marki muszą płacić jej niewyobrażalnie wysokie stawki w zamian za opublikowanie reklamowego postu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Georgina Rodriguez zarabia fortunę na Instagramie. Tyle dostaje za jeden post!

Mr. Polska gwiazdą w Chinach? CZEKI PO 30K EURO :O | Radio Eska na Sun Festiwal

Alisha Lehmann to 24-letnia Szwajcarka, grająca w klubie Aston Villa na pozycji napastniczki. Została uznana za najseksowniejszą futbolistę świata. Piłkarka ma jednak powody do niezadowolenia, ponieważ wielu jej fanów nie widziało, ani jednego meczu z jej udziałem - Wiele osób widzi tylko stronę pozasportową, a nie to jak gram w piłkę nożną. (...) Czasami jestem rozczarowana, ponieważ ciężko pracuję każdego dnia - ubolewa Alisha.

Lehmann jest ambitną i uzdolnioną sportsmenką, która kocha swoją pracę, a także luksus. I choć z pewnością jej kontrakt opiewa na wysoką stawkę, piłkarka "dorabia sobie" w social mediach. Za jeden post sponsorowany dostaje ok. 250 tys. funtów. To zdecydowanie więcej niż partnerka Christino Ronaldo. Georgina Rodriguez bierze "zaledwie" 60 tys. euro.