True Thompson córką Kim Kardashian?! Tak twierdzi jeden z członków rodziny

2021-09-23 14:29 AM
Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Drzewo genealogiczne rodziny Kardashian może przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza jeśli dopiszemy do niego najmłodsze pokolenie. Każda z sióstr z wyjątkiem Kendall Jenner jest mamą, więc momentami można naprawdę się pogubić. W sieci pojawiły się dziwne doniesienia, mówiące, że True to córka Kim Kardashian! Coś chyba tu nie gra… Koniecznie przeczytajcie!

Kim Kardashian jest szczęśliwą mamą czwórki pociech: North, Psalma, Chicago oraz Sainta. Ojcem dzieci jest raper Kanye West. Jej siostra Khloe to mama True Thompson, która jest owocem jej związku z koszykarzem Tristanem Thompsonem.

W zagranicznych media pojawiły się niedawno niepokojące doniesienia. Jeden z członków uważa, że True to wcale nie córka Khloe, a Kim. Czyżby Kim miała piątkę dzieci?

True Thompson córką Kim Kardashian? Khloe tłumaczy

Całą pozornie zagmatwaną sytuację z uśmiechem na ustach wyjaśniła Khloe.

Celebrytka zapewniła, że nie ma w rodzinie żadnej dramy. A plotki o zawirowaniach wzięły się stąd, że jej córka True jest jeszcze zbyt mała by ogarnąć rodzinne więzy. Bawiąc się często z małym Psalmem, jest świecie przekonana, że to jej… brat!

To jest takie urocze. Wszyscy myślą, że są rodzeństwem. True też tak myśli. Mówi do Psalma: mój brat. Nie poprawiam jej, bo uważam, że to jest słodkie.

– zachwycała się Khloe. 

Życzymy Khloe dużo cierpliwości, gdy nadejdzie czas na tłumaczenie córce rodzinnego drzewa genealogicznego! XD

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Sonda
Która z nich jest najfajniejsza?
NAJNOWSZE