Adele z chłopakiem na kolacji. Rich Paul poszedł w dresie... To randka czy trening?

2021-09-23 13:58 mm

Adele pokazała się z chłopakiem! Rich Paul, z którym od niedawna spotyka się brytyjska piosenkarka, zabrał swoją ukochaną na kolację. W sieci pojawiły się zdjęcia pary. Niektórzy fani zwracają uwagę na strój partnera artystki. Czy sportowy dres to właściwy outfit na kolację z dziewczyną?

Związek Adele z 39-letnim agentem sportowym ma się coraz lepiej i para coraz częściej pokazuje się razem publicznie. Fani mocno kibicują nowej miłości swojej idolki, ale wiele osób wciąż zastanawia się, czy Adele i Rich Paul na pewno do siebie pasują...

Niestety najnowsze zdjęcia to tylko woda na młyn sceptyków.

Adele z chłopakiem na kolacji

W sieci pojawiły się fotki Adele i jej nowego chłopaka zrobione przed lokalem, do którego para wybrała się razem na kolację. Uwagę części komentujących zwrócił strój partnera piosenkarki. Rich Paul zdecydował, że idealnym outfitem na kolację z dziewczyną będzie... biały sportowy dres. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021

Rich Paul na co dzień pracuje z gwiazdami koszykówki i jest założycielem Klutch Sports Group, która reprezentuje wielu wybitnych graczy NBA. Pewnie dlatego właśnie w dresie czuje się najbardziej naturalnie :) Ale czy właśnie tak powinien ubierać się na randki z Adele?

Sonda
Czy Adele i Rich Paul pasują do siebie?

Zobacz też: Adele kiedyś i dziś - porównaj zdjęcia!

NAJNOWSZE