Travis Scott zachwycony Stormi: "Pokazała mi tak wiele rzeczy!"

2019-10-13 22:08 kp
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: SPW / SplashNews.com/East News

Mimo, że Travis Scott nie jest już partnerem Kylie Jenner, nie wyobraża sobie życia bez swojej córki, Stormi. Raper zaskoczył wielu, mocno angażując się w wychowanie córki - wbrew przewidywaniom, że może "zdezerterować" z roli ojca. Tymczasem słowa Travisa o dziewczynce to najsłodsza rzecz, jaką dziś przeczytacie!

Travis Scott to dziś wzorowy ojciec dla swojej córki Stormi. Raper dość niespodziewanie został ojcem - Kylie Jenner zaszła w ciążę zaledwie po kilku tygodniach randkowania. Travis stanął jednak na wysokości zadania i zaangażował się w ojcostwo całym sobą.

Nawet teraz, gdy Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się, on nie wyobraża sobie, by nie brać czynnego udziału w opiece nad Stormi. Celebrytka i raper rozstali się w zgodzie i natychmiast ustalili, że nadal wspólnie będą wychowywać swoją córkę.

Travis Scott o Stormi

O usłyszeniu takich słów, jakie Travis Scott wypowiedział o Stormi, marzy chyba każda marka.

Dostaję od niej tyle energii. Pokazała mi tak wiele rzeczy, których nigdy nie rozumiałem. Zrozumiałem to dopiero, gdy się pojawiła. Ojcostwo jest najbardziej wpływową rzeczą w moim życiu. To, że twoja córka z każdym dniem dorasta, jest najbardziej magicznym doświadczeniem na świecie. Rozwinąłem też wiele pasji. Czuję rzeczy, których nigdy wcześniej nie czułem.

- powiedział Travis Scott w ostatnim wywiadzie dla GQ Germany.

Spodziewaliście się, że córka tak zawróci mu w głowie? <3

NAJNOWSZE