Travis Scott

i

Autor: CLTN, GGRE/Backgrid/East News

Tak podróżuje Travis Scott! Złoty pistolet, prywatny odrzutowiec i torba Louis Vuitton

2020-12-17 16:03

Travis Scott znany jest ze swojej działalności charytatywnej. Muzyk zarabia ogromne pieniądze i chętnie dzieli się z potrzebującymi. Jednocześnie, jak na rapera przystało, lubi obnosić się pieniędzmi. Podróżuje na bogato!

Travis Scott jest na fali wznoszącej! Od premiery krążka Astroworld kariera rapera nabiera coraz większego tempa. Był występ na Super Bowl, miała być także Coachella. To drugie z wiadomego powodu zostało przesunięte na kolejny rok.

Sukcesy muzyczne to nie wszystko. Travis Scott ma na koncie bardzo udane, komercyjne współprace. Raper trafił na opakowanie płatków śniadaniowych, Reese's Puffs. A to w USA wielkie wyróżnienie.

Niedawno Travis Scott nawiązał współpracę z McDonald's. Jego autorki zestaw sprzedawał się jak świeże bułeczki. Godne pochwał jest to, że raper zapowiedział przekazanie zysków na cele charytatywne.

Faktycznie Travis Scott chętnie wspiera najróżniejsze organizacje niosące pomoc. To jednak nie znaczy, że zapomina o sobie. Jak na rapera przystało lubi chwalić się kasą!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Travis Scott podróżuje na bogato

W dobie koronawirusa trudno jest podróżować. I właśnie w takich sytuacjach docenia się prywatne odrzutowce. Nie straszne ci odwołania lotów, jeśli masz swój samolot ;)

Travis Scott pozował na płycie lotniska. Kadr jest zabawny, bo obok rapera widzimy kaktus. To najlepsza wizualizacja nazwy wytwórni Travisa Scotta- Cactus Jack.

Obwieszony błyskotkami Travis Scott nonszalancko siedzi na kamieniu, a obok niego, na ziemi leży warta fortunę torba Louis Vuitton. To jednak nie koniec przechwałek.

Na instastories Travis Scott pokazał swoją broń, którą trzyma w samochodzie. Pistolet jest pozłacany! Robi wrażenie?

Travis Scott

i

Autor: instagram.com/travisscott/

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE