Travis Scott widziany pierwszy raz od tragicznego festiwalu. Dokąd się udał?

2021-11-26 8:55 AM

Wydarzenia na festiwalu Astroworld wstrząsnęły światem. Na koncercie organizowanym m.in. przez Travisa Scotta zginęło 10 osób, a kilkaset zostało rannych. Od tego czasu w stronę rapera pojawiło się kilka pozwów i mnóstwo krytyki. Travis niedawno został przyłapany na pierwszym od tragicznych wydarzeń wyjściu. Dokąd się udał?

Tragiczne wydarzenia, jakie miały miejsce na festiwalu, którego głównym pomysłodawcom był raper Travis Scott, zszokowały cały świat. Tłum, który z nieznanych przyczyn w pewnym momencie wpadł w panikę, zaczął na siebie napierać i nawzajem po sobie deptać. Zginęło 10 osób, a kilkaset zostało rannych. Najmłodsza ofiara to 9-letni chłopiec!

Pod adresem Scotta nie brakowało krytyki. Wiele osób zarzucało mu, że odpowiednio nie zadbał o bezpieczeństwo i nie przerwał koncertu.

Nie pomogły publiczne przeprosiny i oferowana pomoc poszkodowanym. Wobec chłopaka Kylie Jenner wystosowano zbiorowy pozew na ogromną sumę.

Jak czytamy na stronie serwisu TMZ, Travis był widziany pierwszy raz publicznie od czasu tragicznych wydarzeń. Miał udać się z grupą przyjaciół na golfa. Jak podali świadkowie, którzy ich widzieli, przyjaciele przebywali w rejonie Palm Springs. Podobno raper wyglądał na niezwykle smutnego i przygnębionego.

BUŁKA Z BANANEM? Trenuj i jedz jak skoczek narciarski | ESKA XD - Fit vlog #36
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE