Travis Barker wbił szpilę swojej ex. „Wszystko co robi dla Kourtney, robił dla niej”

2021-04-23 14:00 AM
Travis Barker, Kourtney Kardashian
Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Związek Travisa Barkera i Kourtney Kardashian kwitnie. Ich relacja bardzo szybko stała się poważna. Z natury skryta Kourtney szybko postanowiła oznajmić światu, że spotyka się z perkusistą grupy Blink-182, co według jej fanów oznacza naprawdę poważny związek. Ale nie wszyscy są zadowoleni z ich publicznego informowania o swojej miłości…

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera szybko stał się publiczny. Para ku zaskoczeniu internautów nie ukrywała się ze swoim uczuciem, tylko w dość szybkim tempie oznajmiła światu swoją miłość. Fani zachwycili się ich nowym związkiem i z całego serca kibicują parze.

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera nie wszystkim przypasował. Dość duże ale do niego ma ex Kardashianki, Scott Disick oraz była żona Barkera, Shanna Moakler. Według mediów swoim publicznym okazywaniem uczuć w stronę celebrytki, Travis wbił szpilę byłej żonie.

Według tabloidów zza oceanu 46-letnia modelka Shanna Moakler przez związek Travisa z Kardashianką czuje się bardzo zraniona. Podobno najbardziej boli ją fakt, że publicznie dzielą się swoim szczęściem i nie szczędzą sobie czułości.

Dla Shanny to bolesne, ponieważ wszystko, co robi dla Kourtney, robił dla niej wcześniej. Kwiaty, prezenty, wszystko jest dokładnie takie samo. Shanna i Travis pozostali w przyjacielskiej relacji, mają ze sobą długą historię. Shanna nie jest z Travisem i ma innego chłopaka, ale to wszystko ją po prostu boli.

– podał magazyn People.

Sonda
Czy to związek na stałe?

Shanna i Travis byli małżeństwem od 2004 do 2008 roku. Mają dwójkę dzieci, 17-letniego Landona Ashera i 15-letnią Alabamę Luellę.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE