Travis Barker ma idiotyczne tatuaże i będzie ich żałował? Jego odpowiedź to HIT

2021-12-04 14:02 es

Travis Barker to gwiazda rocka. I jak na nią przystało, ma też odpowiedni wizerunek. Większa część jego ciała pokrywają tatuaże. Łącznie z głową i twarzą! Nie wszystkim podoba się taki stan rzeczy. Jeden z internautów napisał, że tatuaże muzyka są idiotyczne i będzie ich żałował. Travis Barker odpowiedział po mistrzowsku!

Kourtney Kardashian i Travis Barker to najgorętsza para tego roku. Zaczęli być razem zaledwie kilka miesięcy temu, a już są zaręczeni! Co więcej, cały świat zdążył zobaczyć, jak namiętnie okazują sobie uczucia. Para nie szczędzi sobie czułości. Nawet jeśli są akurat otoczeni przez fotografów, czy na eleganckiej gali!

Odkąd Travis Barker związał się z Kourtney Kardashian, zainteresowanie jego osobą wzrosło. Nie jest już tylko muzykiem, ale także celebrytą. A to znaczy, że musi umieć radzić sobie z komentarzami internautów. Zrobił to jak mistrz!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Travis Barker odgryza się internaucie

Tatuaże są nieodłącznym elementem wizerunku muzyka. Travis Barker ma pokryte tuszem większość ciała! Nawet głowę i twarz. Na najnowszym zdjęciu prezentuje dziary w pełnej okazałości. Nie wszystkim się one podobają...

- Tatuaże naprawdę wyglądają idiotycznie, Travis. Kiedy się zestarzejesz, będziesz ich żałować.

Napisał jeden z internautów. Chyba każda osoba, która zrobiła sobie, nawet maleńką dziarę usłyszała choć raz: jak to będzie wyglądało na starość? Na takie sytuacje warto sobie zapamiętać odpowiedź Travisa Barkera!

- Kiedy się zestarzeję, prawdopodobnie będę spędzać czas z innymi wytatuowanymi facetami i ogólnie wyglądać niesamowicie. Co zrobisz, kiedy będziesz wyglądać jak każda inna starsza osoba?

Kurtyna!

NAJNOWSZE