Tomasz Kammel rusza z własnym biznesem. Ile kosztują skarpety Kammelove?

2021-04-21 11:14 kp
Tomasz Kammel
Autor: WBF

Tomasz Kammel dołączył dopokaźnego grona gwiazd, które działają w świecie mody i sprzedają swoje własne kolekcje ubrań. Dziennikarz postanowił jednak skupić się na jednej, małej, ale jakże ważnej części garderoby - skarpetach. Na swoim Instagramie Kammel przedstawił własną kolekcję skarpetek o nazwie Kammelove. Skusicie się?

Kiedyś uchodziły za największy prezentowy obciach, a dziś mogą być kwintesencją mody - mowa o skarpetkach! Odkąd na rynek trafiły kolorowe skarpety w najróżniejsze wzory i dobrej jakości, ta część garderoby przestała być wstydliwie ukrywana pod długimi nogawkami spodni, a zamiast tego stała się pełnoprawnym elementem stylizacji. Dziś kolorowe skarpetki trafiają nawet pod eleganckie garnitury i nikogo to już nie dziwi.

To właśnie skarpetkami zainteresował się Tomasz Kammel. Dziennikarz ogłosił na swoim profilu, że stworzył własną kolekcję skarpet i zachęcił fanów do wybierania jego produktów. Oczywiście reklamuje je również osobiście.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Skarpety od Tomasza Kammela

Skarpety od Tomasza Kammela nazywają się Kammelove i powstały we współpracy z marką Mozz.

Moi Drodzy‼️Życie jest za krótkie by nosić nudne skarpety🤢!!!Dlatego powstały KAMMELOVE📢‼️🕺🏻Wszystko co musicie o nich wiedzieć:🎨Są kolorowe.👍Ekstremalnie wygodne. 💪Niesamowicie wytrzymałe. 👌Eleganckie i i łatwo dostępne- wystrczy klik w link w bio.Dlaczego je stworzyłem? 🧐Bo znam się na skarpetach.👻🙏Bo od dawna marzyłem o własnej marce. 🤝Bo znalazłem fantastycznego partnera @mozz_official . 😉I przede wszystkim, dlatego że życie jest za krótkie, by nosić nudne skarpety.❤️🔥🤓Czekam na Wasze opinie i odczucia. Zaczyna się nowa wielka przygoda, do której Was zapraszam!

- napisał podekscytowany prezenter na swoim Instagramie.

Na stronie, do której odwiedzenia zachęca Tomasz Kammel znalazło się kilkanaście propozycji od gwiazdora. Wszystkie skarpetki występują jako unisex w rozmiarach od 36-40 oraz od 41-46. Jedna para kosztuje 35 zł.

Skusicie się?

NAJNOWSZE