To rodzina Luke'a Perry'ego zdecydowała o odłączeniu go od aparatury podtrzymującej życie

2019-03-07 14:00
Luke Perry
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Śmierć Luke'a Perry'ego wstrząsnęła jego fanami z całego świata. Odejście zaledwie 52-letniego gwiazdora dotknęło jednak przede wszystkim jego rodzinę. Bliscy aktora czuwali przy jego szpitalnym łóżku od momentu, gdy trafił on do ośrodka po rozległym udarze mózgu. Gdy wiadomo już było, że Luke Perry nigdy się nie obudzi, rodzina stanęła przed najtrudniejszą decyzją w życiu

Gdy Luke Perry trafił pod koniec lutego do szpitala w Kalifornii, nikt nie spodziewał się jeszcze, że jego stan był aż tak poważny. Aktor trafił do ośrodka medycznego w Kalifornii po tym, jak przeszedł rozległy udar mózgu. Po kilku dniach w śpiączce zmarł. Teraz na jaw wychodzą kulisy tych tragicznych wydarzeń.

Przez cały czas, w którym Luke Perry leżał w szpitalu, przy jego łóżku czuwali najbliżsi - narzeczona Wendy Madison Bauer, 21-letni syn Jack, 18-letnia córka Sophie (dzieci z małżeństwa aktora z Minnie Sharp), matka oraz pozostali członkowie jego rodziny. I gdy lekarze oświadczyli, że u Luke'a Perry'ego nastąpiła śmierć mózgu, to właśnie oni stanęli przed najtrudniejszą decyzją w życiu.

HOT TEMAT
Luke Perry nie żyje

Autor: Andrew H. Walker/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Luke Perry nie żyje. Narzeczona i bliscy byli przy nim do końca

Luke Perry nie miał szans na wyleczenie

Jak informuje Us Weekly, zgodnie z procedurami to bliscy Luke'a Perry'ego musieli zadecydować o odłączeniu go od aparatury podtrzymującej życie. Śmierć mózgu jest bowiem jednoznaczna ze śmiercią osoby i sztuczne podtrzymywanie czynności innych narządów i organów nie może jej już pomóc.

Rodzina Luke'a Perry'ego miała nadzieję, że po 48 godzinach będą mogli go odłączyć. On jednak się nie obudził. To była wyniszczająca decyzja.

- czytamy.

Luke Perry miał 52 lata. Popularność zdobył w latach 90. za sprawą roli Dylana w serialu dla młodzieży Beverly Hills 90210. Ostatnio można było oglądać go w Riverdale. Ekipa serialu zapowiedziała już, że w pierwszym odcinku nakręconym po jego śmierci, aktor zostanie upamiętniony.

>> Luke Perry w 1. odc. Riverdale po jego śmierci. Ekipa ponownie składa hołd zmarłemu

Luke Perry
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Zobacz też:

NAJNOWSZE