szokujące

To robił Jerzy Połomski przed każdym występem. Niecodzienna prawda ujrzała światło dzienne

2024-05-27 14:44

Jerzy Połomski to niekwestionowany gwiazdor polskiej estrady. Jego przeboje śpiewali wszyscy, nie tylko starsi, ale również i młodzież. Polacy ukochali go za jego charakter i ton głosu. Mało kto jednak wie, jaka tajemnica kryje się za jego wyglądem. Gwiazdor robił to przed każdym występem! Nikt by się tego nie spodziewał.

Jerzy Połomski stoi za takimi przebojami jak "Cała sala śpiewa z nami" czy "Bo z dziewczynami". Swego czasu uchodził nawet za bożyszcze, a swoją karierę prowadził jako czarujący amant. Mało kto jednak wie, jak przed każdym występem dbał o siebie Połomski. Okazuje się, że posuwał się do takich metod, na jakie nie wpadłby chyba, jego największy fan. Niemal dwa lata po śmierci piosenkarza, cała prawda wyszła na jaw.

Jerzy Połomski robił to od zawsze

Wielu fanów Połomskiego zastawiało się pewnie, co takie artysta robi, że mimo upływających lat, on dalej wygląda świetnie i czarująco. Okazuje się, że Jerzy Połomski miał kilka patentów i trików, które stosował przed każdym występem. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Całą prawdę wyjawił chwilę po 80. urodzinach. Swoje "trzy grosze" dorzuciła również jego przyjaciółka. Maria Szabłowska powiedziała w jednym z wywiadów dla "Pani": "Do występu przygotowywał się jak do roli, pewnie nauczył się tego w szkole teatralnej. Poza tym był estetą i dbał o własny wizerunek. Takie miał podejście: artysta ma zawsze dobrze wyglądać" - czytamy. "Mało kto wie, że Jerzy Połomski utykał na jedną nogę, dlatego na każdym występie się kołysał. Piosenkarzowi nie podobało się to, że jest niskiego wzrostu. Aby dodać sobie kilka centymetrów, nosił buty na obcasie." - dodała. Jerzy Połomski przyznał jeszcze za życia, że na występach nosił peruki. "Ludzie mówili: „Ma perukę na głowie – co to jest za artysta?”, a ja musiałem się trochę ratować. Bez peruki nie wychodziło mi jako amantowi, a głos miałem, właśnie jak amant. Nie robiło mi to żadnej różnicy, nie robiłem z tego sprawy, nigdy w sumie o tym nie mówiłem, teraz robię to po raz pierwszy" - mówił dla "SuperExpressu". "Od lat przychodzę do takiego sklepiku nieopodal i tylko proszę o jeden na noc i jeden na dzień. Zawsze polski, bo preferuję polskie produkty. Najpierw dostawałem taki krem 40 plus, potem 50 plus, a następnie 60 plus. Wyższego nie ma, więc skoro nadal używam sześćdziesiątki, to pewnie już zawsze na tyle będę wyglądał" - dodał artysta.

Znane gwiazdy i politycy wspominają Jerzego Połomskiego. "Odeszła pewna epoka"

Jerzy Połomski to tak naprawdę Jerzy Pająk. Artysta estradowy, piosenkarz i aktor. Urodził się 18 września w 1933 roku w Radomiu. Największą popularność przyniosły mu lata 60. i 70. XX wieku. Połomski zmarł 14 listopada w 2022 roku. Artysta przeżył 89 lat.

Połomski. Dżentelmen o innych preferencjach seksualnych. Historia z Koprem