Tiktokerka pokazała, jak powstają tureckie zęby

i

Autor: freepik/georgiafoxx11/TikTok Tiktokerka pokazała, jak powstają "tureckie zęby"

Szok

Tiktokerka pokazała proces powstawania tureckich zębów. Internauci są przerażeni

2024-04-15 16:44

W pogoni za pięknem ludzie często decydują się na inwazyjne zabiegi. Tiktokerka Georgia Fox to kolejna osoba, która spełniła swoje marzenie o śnieżnobiałych zębach. Efekt ten osiągnęła poprzez metamorfozę uzębienia za pomocą popularnego zabiegu. Influencerka pokazała proces powstawania "hollywoodzkiego uśmiechu", czym zatrwożyła internautów.

Każdy chyba marzy o pięknych, perłowobiałych zębach. Niestety rzeczywistość nie zawsze jest tak różowa i nie każdy z nas przez matkę naturę został obdarzony lśniącymi zębami. Z pomocą w takich przypadkach może przyjść medycyna. Jeśli mamy jakiekolwiek problemy, warto skorzystać z opieki stomatologa. Niestety, niektórzy sięgają po bardziej drastyczne środki i w pogoni za "hollywoodzkim uśmiechem" poddają się różnym, niejednokrotnie bardzo inwazyjnym zabiegom.

Aneta Glam wychowywała się w biedzie, a dziś pławi się w luksusach. Kąpiel w szampanie to nie jedyna jej słabość!

Moda na "tureckie zęby" nie ustaje

Jak wiadomo zabiegi medycyny estetycznej, bo do takich możemy chyba również zaliczyć "metamorfozę" naszego uśmiechu nie należą do najtańszych. Wśród celebrytów popularne stały się wyjazdy do Turcji, która słynie z konkurencyjnych cen. Niższa cena nie zawsze idzie jednak w parze z jakością usług. W sieci pełno jest przestróg od osób, które w pogoni za pięknem poddały się zabiegom, przez co omal nie straciły życia. Jedna z influencerek podzieliła się swoją historią i opowiedziała, że po zabiegu wprawienia zębów w Turcji jej twarz zaczęła puchnąć z powodu poważnej infekcji. Jej życie udało się uratować dzięki interwencji lekarzy w Wielkiej Brytanii.

Influencerka pokazała, jak powstają "tureckie zęby"

Mimo wielu negatywnych opinii, wiele osób nadal decyduje się na podobne zabiegi. Jedną z osób, która postanowiła spełnić swoje marzenie o białych i równych zębach, jest Tiktokerka Georgia Fox. Tiktokerka postanowiła uwiecznić proces zdobywania śnieżnobiałego uśmiechu. Na początku zęby Georgii musiały zostać spiłowane aż w 70%. Ten widok przeraził internautów. W komentarzach pojawiły się nawet opinie osób pracujących w branży stomatologicznej.

Jako dentystce jest mi niezmiernie smutno, jak tak piękna dziewczyna może dobrowolnie rujnować swoje uzębienie

Jako technik dentystyczny muszę to powiedzieć - wygląda to strasznie! Sztuczne i o wieeeele za białe - czytamy

Następnie na pozostałości zębów nałożono korony w nienaturalnie białym kolorze. Sama Tiktokerka zdaje się być bardzo zadowolona z efektu końcowego. Choć internauci są zgodni, że w przyszłości może żałować takiego zabiegu.

To najgorsze, co mogłaś zrobić swoim zębom i wygląda to absolutnie niedorzecznie

Będziesz tego z pewnością żałować

Dlaczego ludzie sobie to robią? - czytamy.

A Wy co myślicie o metamorfozie uśmiechu influencerki? Poddalibyście się dobrowolnie takiemu zabiegowi?