The Rock przebił Kylie Jenner i Justina Biebera! Dwayne Johnson ma najwięcej...

2020-10-09 19:02 es
Dwayne Johnson, The Rock
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Wydawało się, że Dwayne Johnson stracił na popularności po poparciu Joe Bidena. Teraz sytuacja zupełnie się zmieniła. The Rock zebrał tyle followersów, że przebił królową instagrama, Kylie Jenner czy Justina Biebera.

Okazuje się, że The Rock potrafi zamienić w złoto wszystko, czego dotknie. Niedawno Dwayne Johnson publicznie poparł Joe Bidena. Nie wszystkim się to spodobało... Wydawało się, że The Rock mocno straci na popularności za tę deklarację. Tymczasem jego profil obserwuje już ponad 200 milionów osób!

The Rock ma ponad 200 milionów obserwujących

Chyba nie ma już rzeczy, która mogłaby mu zaszkodzić. Dwayne Johnson trochę oberwał za popieranie Joe Bidena. Jednak The Rock szybko odrobił wizerunkowe "straty" i to z nawiązką!

ESKA XD #005

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Rock zebrał na instagramie ponad 200 milionów obserwujących. To znaczy, że przebił takie gwiazdy jak Kylie Jenner, Justin Bieber czy jego wielki konkurent Vin Diesel.

Więcej obserwujących, niż ma Dwayne Johnson zgromadziło bardzo mało osób. Udało się to piłkarzowi - Cristiano Ronaldo ma 239 milionów obserwujących. Tymczasem Ariana Grande zebrała 203 miliony osób.

NAJNOWSZE