Tekashi 6ix9ine będzie objęty ochroną świadków? Musi usunąć tatuaże!

2019-09-24 13:32 mw
Tekashi 69
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Tekashi 6ix9ine składa kolejne zeznania, w których donosi na byłych kumpli z gangu Nine Trey Bloods. W amerykańskiej prasie pojawiły się informacje, że w związku z obciążającymi innych przestępców zeznaniami raper może zostać objęty programem ochrony świadków. Ma jednak pewien problem... musiałby najpierw pousuwać wszystkie widoczne tatuaże!

Raper Tekashi 6ix9ine robi, co tylko może, żeby uniknąć wieloletniej odsiadki. Aby maksymalnie zmniejszyć swój wyrok, 6ix9ine składa kolejne sensacyjne zeznania, donosząc w nich na swoich kolegów z gangu.

A raczej BYŁYCH kolegów, bo Tekashi 69 raczej nie ma już w dawnym środowisku zbyt wielu przyjaciół. Raper obciążył już chyba każdego, kogo znał, łącznie z Cardi B, zarzucając jej przynależność gangu 9 Trey Blood.

Jeśli zeznania rapera pozwolą prokuratorom wsadzić za kratki kolejne osoby, niewykluczone, że faktycznie odsiedzi tylko część wyroku 47 lat, jaki grozi mu za szereg zarzucanych przestępstw. Mówi się też o programie ochrony świadków, jakim miałby zostać objęty Tekashi 6ix9ine dla uchronienia go przed zemstą dawnych kumpli. 6ix9ine otrzymałby wtedy całkiem nową tożsamość. Niestety jest jeden, dość oczywisty problem. Przez swoje charakterystyczne tatuaże, w tym te na twarzy, rapera dość trudno ukryć...

TEKASHI 6IX9INE UNIKNIE ODSIADKI?

Wygląda na to, że 6ix9ine sam zgotował sobie trudny los. Raper przez całą swoją krótką karierę próbował kreować się na gangstera. Choć wielu uważa, że więcej mówił, niż faktycznie robił, to jednak władze znalazły na niego całkiem sporo dowodów.

Muzykowi zarzucono m.in. nielegalne posiadanie broni, handel narkotykami, wymuszenia, zastraszenia i udział w próbie zabójstwa rapera Chief Keef. Łącznie grozi mu aż 47 lat więzienia!

Czy usunięcie bez śladu tatuaży, którymi 6ix9ine "ozdobił" swoją twarz, jest w ogóle możliwe? Jeśli tak, to z pewnością będzie drogie, raczej bolesne i zajmie sporo czasu. Niewykluczone jednak, że nie będzie innego wyjścia, bo gang na pewno nie podaruje raperowi donoszenia na swoich członków.

Tekashi 6ix9ine
Autor: MediaPunch/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE