Tekashi 6ix9ine jednak NIE pomógł dzieciom. Jego czek został odrzucony! Dlaczego?

2020-05-13 11:49 AM
Tekashi 6ix9ine
Autor: Stephen Yang/Polaris Images/East News

Raper Tekashi 6ix9ine po wyjściu z więzienia rzucił się w wir tworzenia, dzięki czemu spłynęło na jego konto sporo pieniędzy. Znając jego skłonności do wydawania, część z nich z pewnością przeznaczył na siebie ale sporą sumę chciał przekazać organizacji charytatywnej, która wspiera dzieci. Niestety nie wszystko poszło po myśli rapera, jego pomoc została odrzucona!

Mogłoby się wydawać, że jeśli chodzi o pomoc dla najbardziej potrzebujących, to nie ma znaczenia kto wesprze a jednak szefowie organizacji charytatywnej, którą chciał wesprzeć Tekashi 6ix9ine odrzucili jego pomoc. Kontrowersyjny artysta zdeklarował, że przeznaczy 200 000 dolarów na rzecz dzieci. Wysłał już nawet czek a jego pieniądze miały zasilić konto fundacji No Kid Hungry, która pomaga rodzinom w całej Ameryce. Niestety potrzebujące osoby nie otrzymają tej kwoty…

Z odrzuceniem pomocy, artysta spotkał się we wtorek 11 maja, kiedy to osoby związane z organizacją charytatywną ogłosiły, że nie chcą mieć nic wspólnego z raperem.

„Jesteśmy wdzięczni za hojną ofertę pana Hernandeza, za chęć przekazania darowizny na rzecz No Kid Hungary, ale poinformowaliśmy jego przedstawicieli, że odmówiliśmy przyjęcia tej darowizny. Jako kampania skierowana do dzieci naszą polityką jest odrzucanie funduszy od darczyńców, których działania nie są zgodne z naszą misją i wartościami”. – brzmiało oświadczenie wydane przez szefów organizacji.

Z jednej strony nie ma się co dziwić, Tekashi 6ix9ine ma sporo za uszami, ale z drugiej strony chodzi o pomoc dzieciom! A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Ps. Może Tekashi 6ix9ine pieniądze, które miał przeznaczyć na pomoc dzieciom przekaże na swoją córkę?

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Elon Musk tuli syna; Angelina wraca do Colina; prawdziwe włosy gwiazdy Przyjaciół
NAJNOWSZE