"Tęczowa" Zendaya przez studiem filmowym. Już pracuje na kolejny sukces? [ZDJĘCIA]

2020-09-25 18:04 mm

Kilka dni po odebraniu prestiżowej nagrody Emmy za najlepszą kobiecą rolę w serialu dramatycznym Zendaya widziana była przed studiem filmowym w Los Angeles. 24-letnia aktorka już pracuje na kolejny sukces? Zobaczcie najnowsze fotki gwiazdy serialu "Euforia".

Ostatnie tygodnie z pewnością należą właśnie do niej. Zendaya zapisała się niedawno w historii gali rozdania nagród Emmy, zostając najmłodszą gwiazdą, która zdobyła nagrodę dla pierwszoplanowej aktorki w serialu dramatycznym. 24-letnia Zendaya skończyła niedawno 24 lata, a statuetkę zdobyła za rolę w głośnym serialu Netfliksa pt. "Euforia".

Zendaya zapewne nie spodziewała się tak wielkiego wyróżnienia i prawdę mówiąc patrząc na dziś na jej najnowsze zdjęcia trudno byłoby odgadnąć, że widzimy na nich aktorkę, która zaledwie kilka dni temu odniosła tak wielki sukces. Zresztą, sama Zendaya wciąż powtarza, że nadal trudno uwierzyć jej w to, co wydarzyło się podczas gali rozdania Emmy.

Skromność? Jeśli tak, to raczej niepotrzebna. Każdy, kto oglądał serial "Euforia" na pewno przyzna, że nagroda bezdyskusyjnie się jej należała.

Zendaya widziana była niedawno przed studiem filmowym w Los Angeles. Aktorka ubrana była w sportowe buty, czarne dresowe spodnie i luźny biały t-shirt z namalowaną tęczą. Oczywiście na twarzy nie mogło zabraknąć obowiązkowej maseczki ochronnej. Cóż, takie czasy, że nawet przed nakręceniem sceny namiętnego pocałunku aktorzy muszą przez minutę płukać usta płynem odkażającym ;) 

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Zendayi.

NAJNOWSZE