Riverdale: KJ Apa i Camila Mendes pokazali, jak kręcą scenę pocałunku. JEST DZIWNIE!

2020-09-25 13:21 mm
KJ Apa i Camila Mendes z obsady Riverdale
Autor: AUG/FaceToFace/REPORTER, OSPO, NIPO/Backgrid/East News Aktorzy serialu Riverdale - KJ Apa i Camila Mendes

Niektórym aktorom pocałunki na planie zawsze przychodziły z łatwością. Dla innych zbliżenie z kolegą/koleżanką z planu zawsze stanowi problem... A jak to wygląda na planie Riverdale? KJ Apa i Camila Mendes pokazali właśnie filmik, na którym widzimy, jak przygotowują się do nakręcenia sceny swojego pocałunku do jednego z odcinków 5. sezonu serialu. Ostrzegamy: jest dziwnie!

W życiu każdego aktora prędzej czy później przychodzi taki moment, w którym trzeba zagrać nieco bardziej intymne sceny. W licznych wywiadach gwiazdy małego i dużego ekranu często powtarzają, że wcale nie jest to łatwe. I wcale nie musi chodzić o sceny łóżkowe - nawet zwykły pocałunek bywa czasami bardzo trudny do zagrania.

Ale nigdy jeszcze nie było tak trudno, jak w dzisiejszych, mocno zakręconych czasach...

Trudny pocałunek na planie Riverdale. "Nasza nowa normalność"

KJ Apa i Camila Mendes z obsady popularnego serialu Riverdale pokazali właśnie na Instagramie filmik, w którym uwiecznili przygotowania do swojej sceny pocałunku. Obrazki pochodzą z planu 5. sezonu Riverdale, który właśnie powstaje w kanadyjskim Vancouver.

KJ Apa nie kryje, że wciąż trudno jest mu przyzwyczaić się do nowej, pandemicznej rzeczywistości. Z powodu zaostrzonych środków ostrożności na planie Riverdale 5 obowiązują nowe, bardzo restrykcyjne zasady.

Zwłaszcza, kiedy aktorzy mają się do siebie zbliżyć nieco bardziej, niż przy zwykłych zdjęciach. Na przykład podczas kręcenia sceny pocałunku!

naszą nową normalnością jest płukanie ust przed sceną pocałunku...

- napisał KJ Apa przy filmiku, który właśnie pojawił się na jego Instagramie.

Faktycznie, jest mega dziwnie. Zobaczcie sami!

Przyznajcie się - Wy też płuczecie usta przed pocałunkiem? XDXD

ESKA XD #003
NAJNOWSZE