Te gwiazdy wiedzą jak się relaksować. Medytacja pomaga im zwalczyć stres

2020-08-09 23:00 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: instagram.com Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Jeśli jeszcze nie odkryliście korzyści, które płyną z medytacji, powinniście zgłębić temat jak najszybciej! To świetny sposób na uspokojenie się, walkę ze stresem oraz relaks. Nie jedna gwiazda już spróbowała i się zakochała.

Chociaż na pierwszy rzut oka życie gwiazdy może się wydawać mega kuszące, to trzeba pamiętać, że zawsze jest druga strona medalu... Z wielką popularnością wiąże się ogromny stres. Trzeba sprostać oczekiwaniom wielu fanów, a to może nieźle stresować.

Dlatego wytrawni gracze show-biznesu muszą znaleźć sobie dobry sposób na ukojenie nerwów. My polecamy medytację! Nic tak nie uspokaja, jak wsłuchanie się w środek siebie. Praktykowanie medytacji jest coraz popularniejsze, nie tylko wśród celebrytów. Z kogo warto brać przykład?

Gwiazdy, które medytują:

Oprah Winfrey

Program Oprah Winfrey cieszy się ogromną popularnością, a jego prowadząca to idolka milionów. Poza show Oprah Winfrey zarządza jeszcze wieloma innymi biznesami i projektami. Nic dziwnego, że medytację zaczęła praktykować już w 2011 roku!

Angelina Jolie

Aktorka medytuje regularnie od 2002 roku. Przy szóstce dzieci to mogło nie być łatwe... Jednak Angelina Jolie znalazła na to sposób. Poleca praktykować medytację, na przykład podczas wizyty na placu zabaw z maluchami.

Sheryl Crow

Gwiazda rozstała się z partnerem i zachorowała na raka piersi. Po tym poczuła, że musi zwolnić i bardziej o siebie dbać. Więc już od ok. 94 roku praktykuje medytację.

Halle Berry

Aktorka miała sporo problemów rodzinnych. Gdy zmarł sprawca przemocy - ojciec postanowiła, szukać ukojenia własnie medytując.

David Lynch

Można powiedzieć, że reżyser zjadł zęby na medytacji. Praktykuje ją od kilku dekad! Tak bardzo ceni jej wpływ, że założył fundację, która ma zapewnić dostęp do nauki dzieciom, więźniom, a także weteranom.

Will Smith

Aktor jest fanem coraz popularniejszej ostatnio medytacji mindfulness.

Jennifer Lopez

Aktorka, matka, piosenkarka i bizneswoman... To sporo obowiązków jak na jedną osobę. Dlatego Jennifer Lopez zaczęła praktykować medytację transcendentalną. Pomaga jej, gdy czuje się przytłoczona obowiązkami.

NAJNOWSZE