Kim Kardashian i Kanye West znowu "szczęśliwą rodzinką"? Ye pokazał słodki filmik z North!

2020-08-09 14:10 nk
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kim Kardashian i Kanye West walczą o uratowanie swojego małżeństwa i... wizerunku kochającej się rodziny. Jak widać, wspólne wakacje przyniosły pierwsze efekty. Kanye opublikował na Twitterze słodki filmik z North West na pierwszym planie i Kim w tle. Oscar za reżyserię?

Kim Kardashian i Kanye West popadli w poważny kryzys małżeński w związku z chorobą psychiczną rapera i jego ambicjami politycznymi. Wszystko zaczęło się psuć, kiedy Ye rozpoczął kampanię - dla Kim oznaczało to wyciąganie małżeńskich brudów, nad którym jej mąż najwyraźniej kompletnie stracił kontrolę. Kim próbowała namówić Kanyego na leczenie psychiatryczne, jednak efekt był jeszcze gorszy - działający pod wpływem epizodu manii West publikował na Twitterze obraźliwe wpisy pod adresem żony teściowej.

Ostatecznie Kim Kardashian i Kanye West polecieli na rodzinne wakacje ostatniej szansy, by zawalczyć o swoje małżeństwo. Obecnie para wróciła już do Los Angeles, a Ye dalej realizuje kampanię prezydencką.

Kim i Kanye znowu zakochani?

Wygląda na to, że rodzinne wakacje przyniosły oczekiwany rezultat, a Kim Kardashian i Kanye West znowu cieszą się sobą wzajemnie. Albo przynajmniej chcą, byśmy tak myśleli...

Raper opublikował na Twitterze filmik, w którym tańczy przy jadącym pojeździe. Po chwili dołącza do niego roześmiana North. W tle zaś słychać śmiech Kim Kardashian.

Miłość kwitnie? Czy komuś należy się Oscar za reżyserię?

NAJNOWSZE