Obciął nos i uszy, żeby wyglądać jak kosmita. Anthony Loffredo szokuje metamorfozą!

2020-09-24 13:36

Popek Monster i Adam Curlykale to chyba najbardziej znani polscy wielbiciele modyfikacji ciała. Skaryfikacja, tatuowanie, a nawet amputacja części ciała na całym świecie znajduje coraz więcej zwolenników. Jednym z nich jest Anthony Loffredo - Francuz, który obciął sobie noc i uszy, rozciął język i wytatuował całe ciało, łącznie z białkami oczu. Wszystko po to, aby upodobnić się do kosmity! Trzeba przyznać, że Anthony Loffredo osiągnął zamierzony efekt.

Przy tym, co ze swoim ciałem zrobił Anthony Loffredo, skaryfikacje Popka wyglądają jak niewinna zabawa. Pochodzący z Francji mężczyzna przez lata dokonywał przeróżnych modyfikacji własnego ciała. Wszystko po to, żeby upodobnić się do kosmity.

Cały proces Anthony Loffredo nazwał projektem Black Alien.

Ekstremalna metamorfoza trwała 6 lat

Anthony Loffredo przyznał, że modyfikacji swojego ciała dokonuje już szósty rok. Efekt, jaki udało mu się dotąd osiągnąć jest szokujący. Obecnie kompletnie już nie przypomina zwykłego człowieka.

Koszt metamorfozy był jednak ogromny - i wcale nie mamy na myśli wymiaru finansowego. Aby upodobnić się do kosmity, Francuz obciął sobie końcówkę nosa, rozciął język i usunął uszy.

Cała skóra głowy Anthony'ego pokryta jest czarnym tuszem, a dodatkowo na głowie widoczne są liczne wybrzuszenia - z pewnością są one efektem przeróżnych zabiegów chirurgicznych.

Sonda
Co myślisz o tak drastycznych zmianach wyglądu?

Aby przeprowadzić najtrudniejsze elementy metamorfozy, Anthony Loffredo musiał wyjechać do Barcelony, ponieważ we Francji zabiegi, jakie planował przeprowadzić, są nielegalne.

Niestety nie wiemy, ile łącznie kosztowała przemiana z człowieka w "kosmitę", ale możemy być pewni, że większość z nas nie zdecydowałaby się na takie zmiany za żadne pieniądze.

Zobaczcie sami, jak wyglądał kiedyś i jak wygląda dziś Anthony Loffredo.

ESKA XD #002