Bella Thorne

i

Autor: EVGA/Backgrid/East News

Bella Thorne zarobiła w tydzień 2 mln dolarów dzięki stronie dla dorosłych?

2020-08-26 20:25

Kariery dawnych nastoletnich gwiazdek Disneya toczą się bardzo różnie. Jedne zostają aktorkami, inne piosenkarkami, a jeszcze inne... zarabiają na stronach internetowych dla dorosłych! I to zarabiają naprawdę nieźle. Amerykańskie media donoszą, że Bella Thorne wzbogaciła się w ciągu tygodnia aż o 2 mln dolarów, prezentując materiały premium na stronach przeznaczonych dla dorosłych.

Serwis Yahoo donosi, że była gwiazda wytwórni Disneya otworzyła konto na stronie OnlyFans, na której za odpowiednią opłatą można uzyskać dostęp do materiałów premium. Strona często wykorzystywana jest do publikowania zdjęć przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych i według doniesień mediów właśnie takie materiały na swoim koncie miała zamieszczać Bella Thorne.

Wygląda na to, że to bardzo dochodowy biznes. Według doniesień serwisu Bella Thorne w zaledwie 24 godziny zarobiła na stronie OnlyFans milion dolarów. Łącznie przez tydzień 22-letnia gwiazda miała podobno wzbogacić się aż o 2 miliony!

Materiały dla wybranych - nie tylko dla dorosłych

Bella Thorne to nie jedyna gwiazda, która założyła konto na stronie OnlyFans. Za jej pośrednictwem dostęp premium do swoich materiałów wcześniej oferowali także m.in. Cardi B i Jason Derulo. Oni jednak nie używali stronki do publikacji zdjęć przeznaczonych dla dorosłych, a do zwykłego kontaktu z fanami.

Bella Thorne nie należy do specjalnie wstydliwych gwiazd. Na Instagramie aktorki dostępnych jest mnóstwo seksownych fotek w skąpym bikini. Oczywiście z uwagi na regulamin serwisu, nie znajdziemy tam nagich zdjęć gwiazdy.

W 2018 roku Bella Thorne wyreżyserowała krótki film erotyczny zatytułowany Him & Her. Produkcja trafiła na strony serwisu Pornhub z filmami dla dorosłych.

- opowiadała o swoim projekcie Bella Thorne.

Wyświetl ten post na Instagramie.
ONLY FANS ^^^^ Post udostępniony przez BELLA (@bellathorne)

Tym, co zainspirowało mnie do stworzenia tego filmu, jest przede wszystkim myślenie o związku między mężczyzną i kobietą, o tej walce o dominację oraz o tym, jak bardzo dotyczy to nas na świecie, poza scenariuszem seksualnym. To było całkiem interesujące doświadczenie, że w pierwszej rzeczy, którą naprawdę w pełni wyreżyserowałam, jest tyle seksu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
☁️☁️☁️ Post udostępniony przez BELLA (@bellathorne)