Taylor Swift zadzwoniła do umierającej fanki. O pomoc poprosiła m.in. Selenę Gomez

2019-06-24 14:28
Taylor Swift
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift to gwiazda o wielkim serce. Po raz kolejny pokazała, że fani nie są jej obojętni. Artystka wsparła umierającą kobietę. W ślad za piosenkarką do dziewczyny zaczęły odzywać się największe gwiazdy!

Taylor Swift po raz kolejny udowodniła, że ma wielkie serce. Artystka zainteresowała się młodą kobietą z Crestwood, która po dwóch przeszczepach płuc i walce z mukowiscydozą nie może już dostać trzeciego przeszczepu. Annie McMahon została umieszczona w hospicjum. Jak wyznała McMahon zostało jej 48 godzin życia.

Poważnie chora 22-latka dostała wsparcie nie tylko od swoich najbliższych, ale także wielkich gwiazd, a to wszystko za sprawą Taylor Swift, która jako pierwsza zainteresowała się losem dziewczyny. Później piosenkarka poprosiła o to samo takie gwiazdy jak Selena Gomez czy Steve Carell. Do Annie odezwały się również Gwen Stefani, Kim Kardashian, Kylie Jenner czy Whoopi Goldberg 

JAK TAYLOR SWIFT DOWIEDZIAŁA SIĘ O ANNIE MCMAHON?

Starają się rozweselić 22-latkę jej przyjaciele zaproponowali, by ta nakręciła filmik na którym tańczy do piosenki Taylor „You Belong With Me”. W pewnym momencie, podczas nagrywania filmiku, Annie uświadomiła sobie, że prawdopodobnie nie będzie żyła, kiedy Swift wyda nowy album, zaczęła płakać.

„Zaczęłam płakać i miałam wrażenie, że nie będę w stanie usłyszeć o nowej płycie Taylor Swift. Myślenie, że życie toczy się dalej, a ja nie byłabym jego częścią jest dla mnie naprawdę trudne” - mówiła Annie.

Przyjaciele opublikowali film na Twitterze. Wkrótce kobieta dostała od Taylor odpowiedź, obie panie spędzili 20 minut rozmawiając ze sobą przez telefon. Rozmawiały o wszystkim od zwierząt domowym po jeden z koncertów wokalistki w Nowym Jorku.

„Była najmilszą i najsłodszą osobą. To było tak, jakbyśmy byli przyjaciółmi od lat. Pod koniec rozmowy powiedziała: Cześć kolego… Chcę cię kiedyś spotkać. To było niesamowite” - mówiła.

Później wszystko potoczyło się już bardzo sprawnie, Annie McMahon otrzymała telefon od Seleny Gomez która sama w 2017 roku przeszła przeszczep nerki. Aktor Steve Carell wysłał jej zabawny filmik na Insta, a piosenkarka Gwen Stefani wysłała filmik z mocnym wsparciem. Także Zendaya i Hugh Jackman zainteresowali się dziewczyną!

Annie McMahon była zszokowana ilością gwiazd, które wysłały jej wsparcie, mówiła, że dzięki nim poczuła się znacznie lepiej…

Trzymamy mocno kciuki za Annie! Brawa również dla gwiazd, które bez zastanowienia odezwały się do Annie!

 

NAJNOWSZE