Taylor Swift w wersji super HOT! Uwierzycie, że takie sexy zdjęcia robi jej MAMA?!

2019-11-07 19:09 nk
Taylor Swift
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift opublikowała na Instagramie super seksowne zdjęcie, robione w holu hotelowym. Piosenkarka zaprezentowała się w obcisłym kombinezonie, w którym wygląda dość drapieżnie. Gwiazda zdradziła, że tę fotkę zrobiła jej... mama! 61-letnia Andrea Swift podróżuje z córką po Azji w ramach jej trasy koncertowej!

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Taylor Swift jest taką fajną laską? To proste! Bo ma fajną mamę, z którą ma świetny kontakt!

Andrea Swift ma 61 lat, jednak rozumie się z córką niemal bez słów. Nic więc dziwnego, że Tay zabrała mamę w swoją trasę koncertową po Azji. Ostatni przystanek, 6 listopada 2019, był w Japonii.

Taylor Swift w obiektywie mamy!

Taylor Swift wrzuciła na Instagram seksowne zdjęcie w obcisłym czarnym kombinezonie. Piosenkarka pozuje w zmysłowej pozie, z ręką na wypiętym biodrze, w korytarzu swojego hotelu w Tokio.

Okazuje się, że takie seksowne zdjęcie zrobiła Taylor Swift właśnie jej mama!

Zróbcie hałas dla wszystkich mam, których dorosłe córki proszą je, by zrobiły zdjęcie w holu hotelowym, bo czują swój outfit - jesteście najlepszymi zawodnikami!

- napisała w poście Taylor Swift.

Mama piosenkarki od kilku lat walczy z rakiem. Chorobę zdiagnozowano u niej w 2015 roku. Tay od dawna nie wypowiadała się na temat jej stanu publicznie. Mamy jednak nadzieję, że jej obecność na azjatyckiej trasie córki to znak, że Andrea Swift ma się coraz lepiej!

NAJNOWSZE