Koncert Harry'ego Stylesa w Polsce miał odbyć się DZISIAJ! Fani i tak obchodzą ten dzień

2021-02-25 12:23 kp
Harry Styles
Autor: Rex Features/East News

Gdyby nie pandemia koronawirusa, fani Harry'ego Stylesa bawiliby się dziś podczas jego koncertu Love On Tour w Krakowie. Wizyta muzyka w Polsce byłaby bez wątpienia jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku, a dla tłumów wielbicieli - spełnieniem marzeń. Na to jednak będą musieli jeszcze trochę poczekać, tymczasem dziś i tak przebiega im pod hasłem muzyki Harry'ego Stylesa.

Gdy w 2019 roku Harry Styles ogłosił, ze w maju 2020 roku w ramach trasy koncertowej promującej nową płytę wystąpi w Krakowie, fanom trudno było powstrzymać swój zachwyt. Wizyta Hazzy w Polsce to prawdziwe spełnienie ich marzeń i gwarancja zabawy na najwyższym poziomie. Już wiosną ubiegłego roku było jednak jasnym, że z powodu pandemii koncert się nie odbędzie. Muzyk przełożył go więc na 25 lutego 2021 i... znów nic.

Pandemia trwa, a powrotu koncertów na stadionach na razie na horyzoncie nie widać. Fanom Harry'ego Stylesa pozostaje więc czekać na lepsze czasu, a dziś urządzić sobie mini-koncert w domu. Na Twitterze natomiast "spotykają się" ci, którzy dziś mieli bawić się na Tauron Arenie w Krakowie...

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Harry Styles dziś miał być w Polsce

W polskich trendach na Twitterze rządzi dziś hasztag HarryStylesLoveOnTourKrakow, co oznacza, że internauci, którzy dziś mieli się bawić na jego koncercie, nie śpią! Zamiast samotnie smucić się z powodu przełożonego występu, z innymi internautami przeżywają ten dzień.

Harry Styles nie podał jeszcze nowych terminów przekładanych po raz kolejny koncertów. W obecnej sytuacji to zrozumiałe - rezerwacje stadionów i przygotowania ekip to wielkie przedsięwzięcie, a żadnych przesłanek, że koncerty wrócą w najbliższym czasie, na razie niestety nie ma.

Czy pandemia pokrzyżowała też Wasze koncertowe plany?

NAJNOWSZE