Taylor Swift: nowa piosenka, mural i spotkanie z fanami! [GALERIA] Tay wraca do gry

2019-04-26 9:16

Taylor Swift od wielu dni odliczała czas do 26 kwietnia 2019 roku. Tego właśnie dnia o północy gwiazda opublikowała nową piosenkę Me, nagraną wspólnie z Brandonem Urie z zespołu Panic! at the Disco. Taylor przygotowała jednak znacznie więcej - tego dnia wokalistka spotkała się też z fanami w Nashville, gdzie pozowała przed ogromnym muralem z motylem.

Fani Taylor Swift z niecierpliwością czekali na 26 kwietnia 2019. To właśnie wtedy do sieci miał trafić nowy singiel wokalistki. Gwiazda nie zawiodła fanów - poza nowym numerem przygotowała dla fanów i inne niespodzianki.

Taylor Swift już od wielu dni publikowała na swoim Instagramie kolejne zdjęcia w pastelowych odcieniach. W sukni utrzymanej w podobnym klimacie zjawiła się na ostatniej gali TIME 100. Nowa piosenka Taylor Swift Me to już prawdziwe wejście w nowy, kolorowy etap twórczości Taylor.

HOT TEMAT
Selena Gomez i Taylor Swift

Autor: PG / Splash News/EAST NEWS

Selena Gomez: nowe piosenki Taylor Swift są NIESAMOWITE! "Tylko czekajcie"!

Taylor Swift - Me. Nowa era w twórczości Tay!

Dokładnie o północy do sieci trafiła nowa piosenka Taylor Swift - Me. Numer został nagrany z Brandonem Urie z zespołu Panic! at the Disco i jest prawdziwym popowym hymnem. Towarzyszący piosence kolorowy teledysk pokazuje, że wokalistka ma już za sobą nieco mroczny etap płyty Reputation.

'Me!' to piosenka o zaakceptowaniu swojej indywidualności i świętowaniu jej oraz posiadaniu jej. Myślę, że dzięki piosence pop mamy możliwość umieszczenia melodii w głowach ludzi, a ja chcę, żeby była to ta, która sprawia, że czują się lepiej sami ze sobą.

- powiedziała o piosence Me Taylor Swift w wywiadzie dla Robin Roberts.

Nowa piosenka Taylor Swift to jednak nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowała dla fanów. W dniu premiery Me Taylor pojawiła się w rodzinnym Nashville, gdzie odsłoniła wyjątkowy mural autorstwa Kelsey Montague, przedstawiający motyla. Spotkała się też oczywiście ze swoimi wielbicielami.

Zobaczcie zdjęcia Taylor Swift z muralem i posłuchajcie nowej piosenki Me! Czekacie na płytę?

>> Taylor Swift wśród najbardziej wpływowych osób magazynu Time. Shawn Mendes komentuje

NAJNOWSZE