Selena Gomez i Taylor Swift

i

Autor: PG / Splash News/EAST NEWS

Taylor Swift płakała, gdy Selena pokazała jej Lose You To Love Me! "To było słodkie"

2019-12-18 13:20

Choć Selena Gomez i Taylor Swift są na co dzień bardzo zajęte swoim własnym życiem, wciąż nie zapominają o tym, że zawsze mogą na siebie liczyć. W ważnych momentach dziewczyny głośno okazują sobie wsparcie i kibicują zarówno w karierze, jak i w życiu osobistym. Nie dziwi więc, że Tay była jedną z pierwszych osób, które usłyszały nową muzykę Seleny Gomez.

Selena Gomez nie ukrywa, że jej nowa płyta będzie najbardziej osobistą w karierze. Już pierwszy singiel Lose You To Love opowiedział o rozstaniu z Justinem Bieberem, które stało się dla Seleny zamknięciem pewnego etapu w życiu. Jednymi z pierwszych osób, które słuchały nowej muzyki gwiazdy były Taylor Swift i jej mama, Andrea. Ich reakcja świadczy o tym, jak wciąż piosenkarki są sobie bliskie!

Choć Selena Gomez i Taylor Swift nie spędzają już razem tak wiele czasu jak kiedyś, ich przyjaźń jest nadal jest bardzo silna.

Reakcja Taylor Swift na nową piosenkę Seleny Gomez

Selena Gomez zdradziła, że zanim zaprezentowała światu swoje single Lose You To Love Me i Look At Her Now, odwiedziła Taylor Swift i to właśnie przyjaciółce i jej mamie puściła nowe piosenki.

Pokazałam część z piosenek Taylor... nigdy nie zapomnę, jak włączyłam Lose You To Love Me i Look At Her Now w jej domu z jej rodzicami. To było jedno z najwspanialszych przeżyć, bo jesteśmy przyjaciółkami od ponad dekady i kocham również jej rodzinę. Włączyłam, a ona i jej mama zaczęły płakać. Tylko łzy i łzy... to nie chodziło tylko o to, jaka to świetna piosenka, co jest od niej ważne. Chodziło o to, że one były w tej podróży ze mną i płakały, bo były takie dumne ze mnie, że weszłam w nowy etap mojego życia, bez tych strasznych rzeczy - prześladowania i emocjonalnego chaosu. Poczułam, że odetchnęłam z ulgą. To było bardzo słodkie widzieć, jak ona i jej mama to odczuwają.

- wyznała Selena Gomez.

Podobnie na Lose You To Love Me zareagowała duża część fanów piosenkarki. W dniu premiery singla internauci nie mogli wyjść z podziwu, że Sel znalazła w sobie tyle siły, by opowiedzieć o swoich osobistych przeżyciach.

Czekacie na jej nową płytę?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE