Taylor Swift wydała piosenkę! Mr. Perfectly Fine to kolejna nowość z reedycji Fearless

2021-04-07 15:53 es
Taylor Swift
Autor: Everett Collection/East News

Taylor Swift od miesięcy pracuje nad reedycją swoich starych piosenek. Zaczęła od Fearless. Premiera nowego-starego albumu już w piątek 9 kwietnia. Tymczasem gwiazda ma dla fanów kolejną niespodziankę. Przy okazji Fearless wokalistka wydaje niepublikowane wcześniej numery. Mr. Perfectly Fine to piosenka, której nigdy nie słyszeliśmy. A Taylor Swift napisała ją wieki temu! Jak brzmi?

Fani Taylor Swift mogą już odliczać dni do premiery jej albumu. Od miesięcy gwiazda pracowała nad reedycją swoich dawnych piosenek. Efekty są tuż, tuż! Premiera nowego-starego albumu Taylor Swift Fearless odbędzie się w piątek 9 kwietnia.

Mogłoby się wydawać, że nagrywanie tych samych piosenek jeszcze raz to żmudna i nudna robota. Jednak taylor Swift zdradziła, że przy tworzeniu reedycji świetnie się bawiła. Żeby umilić czas swoim fanom, przygotowała przy okazji trochę niespodzianek.

Chodzi o utwory, które napisała dawno temu, lecz nigdy nie wydała. Teraz Taylor Swift wypuściła nową piosenkę - Mr. Perfectly Fine.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Nowa piosenka Taylor Swift: Mr. Perfectly Fine

Choć do premiery nowej wersji Fearless zostało tylko kilka dni, Taylor Swift nie daje fanom się nudzić. Gwiazda właśnie wypuściła kolejną piosenkę.

Mr. Perfectly Fine nie jest do końca nowa, bo prawdopodobnie została napisana jeszcze przed wypuszczeniem oryginalnej płyty Fearless. Taylor Swift miała wówczas jakieś 13 - 16 lat. Jak większość jej piosenek z tamtego czasu, opowiada o relacji z chłopakiem. To mieszkanka country i popu w typowym dla Taylor Swift stylu.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE