Radek Liszewski i Lenka Kliment odpadli z Tańca z gwiazdami. Fani protestują!

2021-09-14 19:00 kp
Radosław Liszewski
Autor: WBF

Reguły Tańca z gwiazdami są nieubłagane od wielu edycji, w związku z czym w poniedziałek z show pożegnała się kolejna para. Tym razem swój ostatni taniec zatańczyli Radosław Liszewski i Lenka Kliment. Cierpkie słowa ze strony jurorów i decyzja widzów mocno zdziwiła fanów pary. Czy zasłużyli, by pozostać w programie dłużej?

Gdy twórcy Tańca z gwiazdami 2021 ogłosili, że jednym z uczestników jesiennej edycji show został Radosław Liszewski, wydawało się, że oto pojawił się mocny kandydat na zwycięzcę. Gwiazdor zespołu Weekend i autor hitu Ona tańczy dla mnie z muzyką jest związany od lat, a układy choreograficzne na scenie nie są mu obce. Gdy dodatkowo wyszło na jaw, że Radek zatańczy z ulubienicą widzów - Lenką Kliment, dla fanów stał się jednym z faworytów. 

Tymczasem Radosław Liszewski i Lenka Kliment odpadli z Tańca z gwiazdami 2021 w ubiegły poniedziałek. W 3. odcinku show para zatańczyła quickstepa, za którego zdobyła 24 punkty. Jurorzy mieli do nich kilka zarzutów, jednak dopiero wyniki głosowania widzów naprawdę niektórych zaskoczyły. Para pożegnała się bowiem z programem!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Radosław i Lenka odpadli z Tańca z gwiazdami

W komentarzach po werdykcie zawrzało. Wielu widzów nie zgadza się z decyzją, według której Radek i Lenka radzili sobie na parkiecie najgorzej. Po ich stronie stanął również FitOldBoy, który też zdążył się już pożegnać z programem. 

Bardzo szkoda mi tej pary i chciałbym ich w programie nadal oglądać. Radek i Lenka to wspaniali ludzie pełni radości, ciepła i życzliwości dla innych. Ja bardzo lubiłem nasze spotkania przed treningiem na sali, pełne pozytywnej energii. Mam nadzieję , że jeszcze się kiedyś spotkamy i powspominamy kulisy TzG😍😢

- napisał. 

Swoich ulubieńców chętnie oglądaliby też jeszcze fani. 

Nie zgodzę się z tym werdyktem byly 3 pary conajmniej które zasłużyły żeby odpaść m.in. Pani Iza i Steffano

Niesprawiedliwe są te wyniki, oni powinni zostać 😘

Niesprawiedliwy ten wynik . Nie doceniono Waszych umiejętności , wygrało nazwisko i nic pop za tym😢😢

Bardzo to nieuczciwe. To nie oni powinni odpaść!. Jak tak można oszukiwać!?

Jeden z lepiej rokujących panów tej edycji. Od pierwszego odcinka było widać że Pan Radek ma wyczucie rytmu i dobrze mu szło. 👏👏Szkoda bo chciałabym zobaczyć jak poradziłby sobie w innych tańcach 😉

- piszą internauci.

Też uważacie, że Radosław Liszewski powinien pozostać w Tańcu z gwiazdami 2021?

NAJNOWSZE