Taniec z gwiazdami: JoJo Siwa WYGRAŁA pierwszym w historii show jednopłciowym tańcem

2021-09-23 11:35 mm
Jojo Siwa z dziewczyną
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Polski "Taniec z gwiazdami" trwa w najlepsze już od ostatniego dnia wakacji, a tymczasem w Stanach Zjednoczonych dopiero wyemitowano pierwszy odcinek nowej serii. To historyczna edycja, bo po raz pierwszy w historii show na parkiecie możemy podziwiać jednopłciową parę. JoJo Siwa i jej partnerka wykonały swój pierwszy taniec i już w premierowym odcinku zachwyciły widzów i jury. Piosenkarka wygrała odcinek!

W amerykańskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami" w tym sezonie po raz pierwszy występuje jednopłciowa para. 18-letnia JoJo Siwa na własne życzenie tańczy z kobietą. Piosenkarka ma już za sobą pierwszy taniec i zgodnie z przewidywaniem wielu fanów, był to bardzo udany debiut. JoJo Siwa wygrała odcinek, a jury było zachwycone! 

JoJo Siwa wygra Taniec z gwiazdami?

18-letnia gwiazda Nickelodeon zdaniem wielu komentujących ma szansę wygrać jubileuszową 30. edycję amerykańskiego "Tańca z gwiazdami". I to nie tylko dlatego, że przykuwa uwagę jako pierwsza w historii show gwiazda LGBTQ+ tańcząca z partnerem tej samej płci. Pomijając ten fakt, JoJo Siwa po prostu świetnie tańczy, co możecie zobaczyć sami na filmie poniżej.

Umiejętności młodej gwiazdy nie powinny jednak nikogo dziwić. Zanim JoJo Siwa została piosenkarką i gwiazdą Nickelodeon, trenowała profesjonalny taniec. 

Sonda
Jak oceniasz występ JoJo i jej partnerki?

W ubiegłym roku JoJo Siwa zrobiła coming out, ujawniając, że jest osobą panseksualną. Kilka miesięcy później przedstawiła światu swoją dziewczynę.

Po ponad roku bycia moją najlepszą przyjaciółką, 8 stycznia 2021 roku zaczęłam nazywać tego wyjątkowego człowieka moją dziewczyną… i od tego czasu jestem najszczęśliwsza, jaka kiedykolwiek byłam!

- napisała gwiazda na Instagramie.

W 30. edycji Dancing With The Stars partnerką JoJo Siwy jest jednak nie jej dziewczyna, a profesjonalna tancerka, 27-letnia Jenna Johnson.

Niestety w premierowym odcinku 30. edycji show Jenna doznała kontuzji i jej dalsze występy stanęły pod znakiem zapytania. Trzymamy mocno kciuki za partnerkę JoJo Siwy, no i oczywiście za nią samą!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021
NAJNOWSZE