Anna Lewandowska bez makijażu. Doceniacie jej naturalność?

2021-10-23 9:31 es

Anna Lewandowska rozpoczęła karierę w sporcie. Z czasem jednak weszła również do show-biznesu. Bierze udział w kampaniach reklamowych oraz imprezach branżowych. Nawet na najbardziej eleganckich wyjściach stawia na oszczędny makijaż. Lubicie tę jej naturalność?

Anna Lewandowska funkcjonuje w show-biznesie od lat. Kiedy zaczynała sportową karierę, z pewnością nie przypuszczała, że dzięki niej trafi na szczyt listy najbardziej wpływowych kobiet. Tymczasem Anna Lewandowska stała się już marką. Książki, poradniki, programy treningowe, aplikacja, produkty spożywcze, obozy, akcesoria dla dzieci i kosmetyki... Czym ona się nie zajmuje!?

Na przestrzeni lat Anna Lewandowska przeszła niezłą metamorfozę. Pamiętacie ją w blond włosach z początku kariery? Bo tego nie chcemy wracać... To, co nie zmieniło się przez cały ten czas to jej miłość do naturalnego wyglądu.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Anna Lewandowska kocha naturalność

Nie ważne, czy to wielkie gale, czy spacer z dziećmi - Anna Lewandowska jest bardzo oszczędna w makijażu. Na Instagramie często pokazuje się w ogóle bez niego.

Od pewnego czasu ma ku temu dodatkową motywację. Jako szefowa marki z produktami do pielęgnacji skóry, jest swoją własną reklamą. A więc musi wyglądać doskonale!

Zobaczcie, jak wygląda naturalna Anna Lewandowska w naszej galerii i sami oceńcie, jak jej to wychodzi:

NAJNOWSZE