Finał "Tańca z gwiazdami". Wyniki przesądzone? Oto finaliści 12. edycji

2021-10-20 13:53 mm
Taniec z gwiazdami 12 - finaliści
Autor: Polsat/ WBF / Taniec z gwiazdami

Kto wygra "Taniec z gwiazdami 12"? Wielki finał tegorocznej jesiennej edycji już w najbliższy poniedziałek. W grze zostały już tylko dwie pary. Kim są finaliści Tańca z gwiazdami? Która para ma większą szansę na zwycięstwo? Na Hotplota.pl sprawdzamy, jakie wyniki obstawiają fani programu. Zagłosujcie na swoich faworytów i sprawdźcie, jak typują inni widzowie Dancing With The Stars!

Finał "Tańca z gwiazdami" coraz bliżej. Na parkiecie zostały już tylko dwie pary, które w poniedziałek 25 października 2021 r. powalczą o zwycięstwo 12. edycji tanecznego programu Polsatu. Kim są finaliści jesiennej edycji Dancing With The Stars? Kto z nich ma większą szansę na wygraną?

Na ostatniej prostej nie brakowało zwrotów akcji. I to trochę niespodziewanych... W półfinale "Tańca z gwiazdami" z programu odpadła Oliwia Bieniuk, która przez wiele osób typowana była na zwyciężczynię 12. edycji show. Niestety, w przedostatnim odcinku jesiennej odsłony programu Oliwia i towarzyszący jej Michał Bartkiewicz musieli uznać wyższość pozostałych półfinalistów. Decyzją widzów córka Anny Przybylskiej odpadła z programu.

Taniec z gwiazdami 12 - kto wystąpi w finale?

Kim są finaliści 12. edycji "Tańca z gwiazdami"?

Już wszystko jasne! W ostatnim finałowym odcinku show wystąpią już tylko dwie pary. 25 października zobaczymy na parkiecie, jak o Kryształową Kulę walczą:

  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Wyniki finału przesądzone? Głosujemy!

Która z tych par ma większą szansę na zwycięstwo w Finale "Tańca z gwiazdami"?

Spoglądając w komentarze pod postami na oficjalnych profilach polsatowskiego Dancing With The Stars w mediach społecznościowych, naprawdę trudno powiedzieć, która z finałowych par ma więcej fanów. Zarówno Kajra z Rafałem Maserakiem, jak i Piotr Mróz z Hanną Żudziewicz mają wierne grono swoich wielbicieli. Jedno jest pewne: wyniki finału tegorocznej jesiennej edycji Tańca z gwiazdami na pewno nie są jeszcze przesądzone!

A komu Wy kibicujecie bardziej? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie na Hotplota.pl. Poniżej znajdziecie sondę, w której pytamy, kto z finalistów Waszym zdaniem bardziej zasługuje na zwycięstwo 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Zagłosujcie, a potem koniecznie sprawdźcie, jak typują inni widzowie!

Sonda
Która z par powinna wygrać 12. edycję?
Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
NAJNOWSZE