Co dalej z karierą Oliwii Bieniuk? „Wracam do Gdyni”. Zdradziła, jakie ma plany

2021-10-20 10:33 AM
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Poniedziałkowy odcinek Tańca z Gwiazdami był dla Oliwii Bieniuk ostatnim. Jakie teraz plany ma córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka? Przeczytajcie!

Przygoda Oliwii Bieniuk w programie „Taniec z Gwiazdami” zakończyła się. Jej kariera w tanecznym programie nie zawsze była usłana różami. Dziewczyna musiała zmagać się z surowymi opiniami sędziów oraz z hejtem ze strony internautów, którzy nie do końca cieszyli się z tak długiego udziału Bieniuk w programie.

Na szczęście Oliwia mogła również liczyć na swoich fanów, którzy chętnie oddawali swoje smsowe głosy.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Oliwia Bieniuk pożegnała się z Tańcem z Gwiazdami. Jakie ma teraz plany?

W programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, Oliwia Bieniuk i jej taneczny partner Michał Bartkiewicz pożegnali się w przedostatnim odcinku show. Tuż po ogłoszeniu decyzji, fani zaczęli martwić się o dalszą karierę 19-latki. Czy zrezygnuje z show biznesu? Czy program był dla niej tylko jednorazową przygodą?

Na to pytanie Oliwia Bieniuk odpowiedziała w rozmowie z portalem Pudelek.pl. Zdradziła nie tylko, jak wyglądają jej plany na najbliższy czas, ale także, kto będzie odpowiadać za jej karierę.

Propozycji jest dużo, na pewno będę się udzielać. Wracam do Gdyni, ale mam nadzieję, że jeszcze wrócę do Warszawy. Moim menadżerem nie jest mój wujek Mariusz. On jest tylko przyjacielem rodziny. Tatuś odpowiada za wszystkie współprace. Ma w planach komuś tę pałeczkę przekazać, Mariuszowi raczej nie.

- mówiła Oliwia w rozmowie z portalem, odnosząc się do dawnych spekulacji, mówiących, że jej managerem miał zostać mąż Natalii Siwiec.

NAJNOWSZE