Taniec z Gwiazdami, finał: Basia Kurdej-Szatan ma problem ze zdrowiem? "Jestem osłabiona"!

2019-11-22 13:12 nk
Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
Autor: WBF

Tuż przed finałem Tańca z Gwiazdami 10 Barbara Kurdej-Szatan nie czuje się w formie? Fanów pięknej aktorki i faworytki w walce o Kryształową Kulę zaniepokoiło nowe story na jej Instagramie! Z rozmowy gwiazdy z Jackiem Jeschke wynika, że Basia ma problemy zdrowotne. Czy zawroty głowy i osłabienie wpłyną na jej występ w finale Tańca z Gwiazdami?

Nadszedł dzień wielkiego finału Tańca z Gwiazdami 2019! Wyniki poznamy wieczorem 22.11.2019. Właśnie wtedy na parkiecie zmierzą się: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Obie pary mają do zatańczenia trzy choreografie. Czy wyniki finału Tańca z Gwiazdami 10 będą wielkim zaskoczeniem? Wiele zależy od form, jaką obie rywalizujące o Kryształową Kulę gwiazdy zaprezentują na żywo przed jurorami i publicznością!

Basia Kurdej-Szatan osłabiona?

Choć to Barbara Kurdej-Szatan zdaje się być zdecydowaną faworytką w tym biegu tańcu po Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych, aktorka może mieć znacznie utrudnione zadanie. A fani Damiana Kordasa już w półfinale udowodnili, że potrafią zapewnić swojemu idolowi ogromne wsparcie!

Kto wygra?

Barbara Kurdej-Szatan już jakiś czas temu mówiła w wywiadach, że w Tańcu z Gwiazdami ma mocno utrudnione zadanie. Już bowiem przed startem 10. edycji show wzięła na siebie pewne zobowiązania zawodowe, z których musi się wywiązywać. Chodzi głównie o spektakle teatralne w całej Polsce oraz pracę na planie seriali. Te zadania sprawiają, że ma bardzo mało czasu na treningi z Jackiem Jeschke. Dlatego właśnie gwiazda wykorzystuje każdą wolną godzinę, by pojawić się w studiu tanecznym i poćwiczyć - czasem są to wielogodzinne treningi do późnego wieczora!

Czy to właśnie ten wytężony wysiłek jest powodem osłabienia Basi? W nowym story aktorka pokazała ostatni poranek przed finałem Tańca z Gwiazdami 10. W filmiku Jacek Jeschke dopytuje, czy Basi już się nie kręci w głowie.

No już trochę mniej, ale trochę jestem osłabiona.

- wyznaje w filmiku gwiazda. Potem jednak z uśmiechem pokazuje fanom prezenty, jakie dostała od produkcji na zakończenie Tańca z Gwiazdami, i męża, Rafała Szatana, który "nam zaśpiewa dzisiaj".

Mamy więc nadzieję, że osłabienie Basi było tylko chwilową niedyspozycją! Kibicujecie tej gwieździe?

Finał Tańca z Gwiazdami 10, wyniki i inne szczegóły możecie sprawdzać tutaj:

NAJNOWSZE