Taniec z gwiazdami bez Marcina Bosaka. Aktor tłumaczy, dlaczego zrezygnował!

2020-08-10 12:02 KP
Wiktoria Omyła i Marcin Bosak
Autor: WBF

Już 4 września 2020 na antenę Polsatu wróci Taniec z gwiazdami 11, przerwany wiosną przez pandemię koronawirusa. Wtedy, by zadbać o bezpieczeństwo gwiazd, tancerzy i całej ekipy produkcji podjęto decyzję o przesunięciu show na jesień. Niestety, wśród gwiazd na parkiet nie wróci już Marcin Bosak. Dlaczego? Wobec wielu plotek aktor osobiście zabrał głos.

Fani Tańca z gwiazdami z niecierpliwością odliczają czas do początku września, kiedy to na antenę wróci Taniec z gwiazdami 11. Nowa edycja show, która rozpoczęła się wiosną, została przerwana zaledwie po dwóch odcinkach z powodu nadejścia epidemii koronawirusa. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, jurorów, publiczności i ekipy programu twórcy postanowili przenieść emisję programu na jesień.

Dokładnie 4 września 2020 roku - już zachowaniem nowych zasad bezpieczeństwa - Taniec z gwiazdami 2020 wróci więc na antenę. A wraz z nim gwiazdy, których pokaźną kolekcję udało się tym razem zebrać. Na parkiecie będą znów pląsać m.in. Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Bogdan Kalus czy Ania Karwan.

Taniec z gwiazdami 11 - Marcin Bosak zrezygnował

Do programu nie wrócą jednak wszyscy. Decyzję o rezygnacji z show podjął już jakiś czas temu Marcin Bosak. Taniec z gwiazdami 11 wróci więc w nieco okrojonym składzie. Dlaczego? Po najróżniejszych medialnych doniesieniach - wśród nich o tym, że Bosak miał obrazić się na twórców, gdy dowiedział się, że Julia Wieniawa wynegocjowała za każdy odcinek dwukrotnie wyższą stawkę niż on - aktor postanowił osobiście wyjaśnić, dlaczego zrezygnował z udziału w programie.

Dzień dobry. Po długim czasie, niezwykle intensywnej aktywności zawodowej(za co jestem wdzięczny), mam pierwszy od dawna wolny dzień. Czas na zwolnienie rytmu, przemyślenia, refleksje i zamknięcie niedokończonych wątków. To jeden z nich. #tanieczgwiazdami. Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach, sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem, jak złożone historie mogą tworzyć kreatorzy plotek z Pudelka, śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody.

- czytamy na jego profilu na Instagramie.

Marcin Bosak wykorzystał też ten czas, by podziękować tym, z którymi miał okazję pracować na planie Tańca z gwiazdami 2020.

Korzystając z okazji jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie. Dziękuję @wiktoriaomyla za cierpliwość. @marysiadebska za nieustające wsparcie. Rodzicom i @_annabosak za motywację. Wszystkim, którzy kibicowali mi i Wiktorii za oddane głosy. Uczestnikom i fanom programu życzę dobrej zabawy, a Pudelkowi, lepszych informatorów i rzetelniejszego dziennikarstwa, choć mam obawy, że pracownicy Pudelka nie dostaną nigdy tej szansy.

- dodał aktor.

Żałujecie, że nie zobaczycie już Marcina Bosaka w Tańcu z gwiazdami 11?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Dzień dobry. Po długim czasie, niezwykle intensywnej aktywności zawodowej(za co jestem wdzięczny), mam pierwszy od dawna wolny dzień. Czas na zwolnienie rytmu, przemyślenia, refleksje i zamknięcie niedokończonych wątków. To jeden z nich. #tanieczgwiazdami. Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach, sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem, jak złożone historie mogą tworzyć kreatorzy plotek z Pudelka, śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie. Dziękuję @wiktoriaomyla za cierpliwość. @marysiadebska za nieustające wsparcie. Rodzicom i @_annabosak za motywację. Wszystkim, którzy kibicowali mi i Wiktorii za oddane głosy. Uczestnikom i fanom programu życzę dobrej zabawy, a Pudelkowi, lepszych informatorów i rzetelniejszego dziennikarstwa, choć mam obawy, że pracownicy Pudelka nie dostaną nigdy tej szansy. @taniec_z_gwiazdamifaniofficial @tanieczgwiazdami_fanclub @polsatofficial @bestofsardinia_ wiktoriaomyla #pudelek #brukowiec #taniec #dance #work #jesień @taniec__z__gwiazdami__fanpage @tanieczgwiazdamifani @tanieczgwiazdami Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin)
NAJNOWSZE