Demi Lovato zrobiła test na koronawirusa, by spotkać się ze znajomymi! "Polecam wszystkim"

2020-08-10 9:26 KP
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato i Max Ehrich spędzili wiele miesięcy 2020 roku wyłącznie we własnym towarzystwie. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wokalistka i aktor długo izolowali się od ludzi, dbając tym samym o bezpieczeństwo swoje i innych. Taki stan rzeczy nie mógł trwać oczywiście wiecznie i Demi Lovato coraz bardziej tęskniła za przyjaciółmi. By się z nimi spotkać, zrobiła najpierw test na Covid-19!

Do tego, że największe gwiazdy świata załatwiają wiele rzeczy znacznie szybciej i mniej problemowo, niż przeciętni ludzie, zdążyliśmy się już przyzwyczaić :) Co ciekawe, wielu z nim dopiero pandemia koronawirusa uświadomiła, że w najważniejszych sprawach w niczym nie różnią się od swoich fanów. Mimo ogromnych majątków i kontaktów, jedynym sposobem gwiazd na uchronienie się przed zarażeniem, było dostosowanie się do zasad izolacji.

I tak od wiosny nasi ulubieńcy tak jak my dystansowali się społecznie w swoich domach i czekali na pierwsze uspokajające sygnały dotyczące walki z koronawirusem. Obecnie, gdy mogą już oddawać się swoim ulubionym zajęciom, wyjeżdżać na wakacje i wrócić do pracy, nadal jednak zachowują ostrożność i stosują się do najważniejszych zasad bezpieczeństwa.

Demi Lovato i Max Ehrich ostrożni w czasie pandemii

Wiele osób mówi, że w trakcje ścisłego lockdownu najbardziej doskwierał im brak możliwości spotkania z bliskimi. Gdy koronawirus zaatakował, by chronić siebie i innych, wszyscy przez długi czas ograniczali swój kontakt jedynie do domowników. Demi Lovato długo czekała, aż będzie mogła spędzić czas z przyjaciółmi - ten właśnie nadszedł! Zanim jednak wokalistka i jej narzeczony, Max Ehrich, umówili się ze znajomymi, postanowili zrobić test na koronawirusa.

Kocham tę ekipę! Wszyscy przeszliśmy negatywnie test i polecamy wszystkim, by zrobili to samo przed spotkaniem ze znajomymi

- napisała Demi Lovato pod najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Dobry pomysł?

NAJNOWSZE