Taniec z Gwiazdami 6, odcinek 3. na żywo online! Sprawdź, kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 16.09.2016!

2016-09-16 22:12
Taniec z Gwiazdami 2016 pary - Sławomir i Magdalena Molęda
Autor: WBF/Polsat Taniec z Gwiazdami 2016 pary - Sławomir i Magdalena Molęda

Śledźcie z nami Taniec z Gwiazdami 16.09.2016 na żywo online, by wiedzieć, kto jak zatańczył, kto przeszedł, a kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w 3. odcinku!

Taniec z Gwiazdami 6, odcinek 3. za nami! Kto tym razem zachwycił jury i widownię? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? To wszystko możecie sprawdzić w naszej relacji na żywo online z 3. odc. Tańca z Gwiazdami (jesień 2016)!

>>Taniec z Gwiazdami 6, odcinek 3. Sławomir zapowiada: "Będę wulkanem SEKSU"! <<

Przypomnijmy, że w 1. odcinku show odpadli Tomasz Ciachorowski i Natalia Głębocka, a w 2. - Karolina Gorczyca i Żora Korolyov. W 3. odcinku Tańca z Gwiazdami, 16 września 2016, zatańczy 9 par:

aktorka Karolina Gorczyca i Żora Korolyov lider i wokalista chóru Sound' n' Grace Kamil Mokrzycki w parze Waleriją Żurawlewą aktorka Urszula Dębska i Wojtek Jeschke wokalista i showman Sławomir oraz Magdalena Molęda aktor Robert Wabich i Hanna Żudziewicz aktorka Olga Kalicka i Rafał Maserak aktorkaMisheel Jargalsaikhani Jan Kliment dziennikarka i była gwiazda fitness Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański młody aktor Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła aktorka Ewa Błachnio oraz Jacek Jeschke

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, co wydarzyło się w 3. odcinku Tańca z Gwiazdami 6, zajrzyjcie do naszej relacji na żywo online!


21:56 I oto przyszedł czas na wyniki 3 odcinka Tańca z Gwiazdami 2016. Zagrożone pary to Mariola Bojarska Ferenc i Tomasz Barański oraz Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa. Ostatecznie 16 września 2016 roku z Tańca z Gwiazdami odpada Kamil I Walerija! :( Niestety nie zobaczymy ich w kolejnym odcinku.

21:34 Zaledwie 20 punktów dla Sławomira... :(

21:31 Michał: Słaba technika, słabe partnerowanie. Dziewczyny lubią brąz, ale wolą złoto.

Beata: Ja się nigdy tak nie uśmiałam. Naprawdę, kiedy ktoś mówi, że Pan jest śmieszny, to niech Pan się nie oburza, bo to Pana wielka zaleta.

21:25 33 punkty dla Uli za rumbę - zasłużyła na więcej!

Michał: Był bardzo ładny klimat i nastrój tego.

Andrzej: Tańczyła Pani pięknie, jak kocica!

Iwona: Piękna, delikatna kobieto - bardzo zmysłowo, bardzo kobieco.

21:23 Urszula Dębska i Wojtek Jeschke tańczą rumbę do utworu Sarsy "Naucz mnie". Czy Ula rzeczywiście nauczyła się od Wojtka kocich ruchów zmysłowego tańca? Zaraz się o tym przekonamy.

21:18 37 punktów dla Roberta i Hani! Bravo!

21:16 Iwona: Takie tango rzadko się zdarza! Władczo, męsko - świetnie!

Michał: To był twój najlepszy taniec. Takich mężczyzn my w tym programie potrzebujemy. Masz bardzo duży talent.

21:10 Robert Wabich i Hanna Żudziewicz tańczą tango. Hanna przyznała, że robi wszystko, by oszlifować ten diament. Naszym zdaniem Robert w roli amanta sprawdził się doskonale!

21:10 Jury przyznali Marioli i Tomaszowi 29 punktów.

21:09 Andrzej: Jestem pełen podziwu, że Pani tak długo zachowuje taką doskonałą formę.

Michał: Salsa to jest taki taniec, kiedy trzeba zapomnieć o wnukach i dzieciach, tylko przypomnieć sobie czasy, kiedy się je robiło. Jestem pełen podziwu!

21:06 Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański zmierzyli się z salsą. Super wysportowana polska trenerka zachwyca figurą, ale czy wystarczająco będzie ruchu bioderkami? Naszym zdaniem jest super! A co powiedzą o salsie Marioli jurorzy?

21:03 Uuuuu tylko 25 punktów za sambę. Słabiutko...

21:01 Iwona: Jestem zadziwiona. Nie tańczyłeś źle, a tańczyłeś źle. Bardzo się starałeś, ale góra trochę drewniana.

Beata: Brakuje panu jeszcze takiej miękkości.

20:59 Kolejne gorące rytmy i Waleria Żurawlewa z Kamilem Mokrzyckim na parkiecie. Jest samba, jest ogień i jest Rafał Brzozowski śpiewający na żywo! :)

20:55 Olga i Rafał zgarniają 37 punktów!

20:54 Iwona: Tańczysz całym ciałem! Masz biodra, masz wszystko, kobieto!

Michał: Masz taki flow, masz taki miękki ruch!

20:50 Olga Kalicka i Rafał Maserak tańczą gorącą salsę! Ależ ona kręci tymi biodrami! A w Tańcu z Gwiazdami 2016 po raz pierwszy w historii show wybrzmiewa kultowy przebój Lambada!

20:47 36 punktów dla Ewy i Jacka!

20:45 Andrzej: Pięknie, wspaniale!

Michał: Ty masz dziewczyno jaja! Trzymałaś ramę i poprawiłaś sylwetkę.

20:43 Teraz czas na foxtrota w wykonaniu Ewy Błachnio i Jacka Jeschke. Naszym zdaniem jest pełna klasa! Tym razem w TzG 2016 słyszymy hit zespołu Rotary.

20:17 Misheel i Jan za sambę dostają 31 punktów.

Michał: Jesteś cały czas uśmiechnięta, masz taki flow!

Iwona: Imponujesz mi swoim pionem i swoją sylwetką!

20:10 Odcinek 3 Tańca z Gwiazdami 2016 rozpoczynają Misheel Jargalsaikhani Jan Kliment. Gwiazda Rodziny Zastępczej podczas jednej z prób została kontuzjowana. Ale mimo to z uśmiechem zatańczyła sambę ze swoim czeskim partnerem. Tym razem w Tańcu z Gwiazdami 2016 wybrzmiał jeden z hitów Shakiry "Waka Waka"

20:05 Rozpoczynamy kolejną relację z programu Taniec z Gwiazdami 2016! W tym odcinku uczestnicy tanecznego show Polsatu pożegnają lato wykonując tańce latynoamerykańskie do największych letnich hitów! Będzie gorąco!


Taniec z Gwiazdami 2016 Karolina Gorczyca i Żora Korolyov
Autor: WBF/Polsat Taniec z Gwiazdami 2016 Karolina Gorczyca i Żora Korolyov
Taniec z Gwiazdami: Adam Zdrójkowski z rodziną
Autor: WBF/Polsat Taniec z Gwiazdami: Adam Zdrójkowski z rodziną
Taniec z Gwiazdami 6: Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment
Autor: K.Opaliński/Polsat Taniec z Gwiazdami 6: Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment

NAJNOWSZE