Taniec z gwiazdami 2020: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska zatańczą razem! To oficjalne

2020-01-29 13:41 kp
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Autor: WBF

Twórcy Tańca z gwiazdami 2020 nie kazali fanom długo czekać na rozwiązanie tej zagadki. Gdy Polsat ogłosił, że w Tańcu z gwiazdami 2019 zatańczy Mikołaj Jędruszczak, fani szybko zaczęli podejrzewać, że jego partnerką zostanie jego życiowa partnerka i zawodowa tancerka, Sylwia Madeńska. Teraz to już oficjalne - zwycięzcy Love Island zatańczą razem!

Potwierdzenia fanów potwierdziły się - Mikołaj Jędruszczak zatańczy w Tańcu z Gwiazdami 2020 z Sylwią Madeńską. Gwiazdora tej edycji show i jego partnerkę doskonale znają fani Love Island - para zwyciężyła program i stworzyła w życiu udany związek. Gdy Polsat ogłosił, że Mikołaj został uczestnikiem Tańca z gwiazdami 2020, wielu osobom trudno było sobie wyobrazić, by jego partnerką w programie nie została jego życiowa partnerka i zawodowa tancerka, Sylwia.

Zanim jednak twórcy Tańca z Gwiazdami 2020 ogłosili swoją decyzję, potrzymali nas kilka dni w niepewności.

Taniec z gwiazdami 11 - Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska parą

Poznajcie naszą nową tancerkę 💃🏻 @sylwia_madenska_official 💃🏻 Tańczy od dziecka, profesjonalnie od 12.roku życia. Ma międzynarodową klasę taneczną S. Widzowie @polsatofficial znają Ją doskonale z programu @loveislandwyspamilosci który wygrała w parze z @mikolaj_jedruszczak_official Więc chyba wszystko już jasne, z kim musi zatańczyć 😉

- ogłosił Polsat na profilu Tańca z gwiazdami na Instagramie.

Sama Sylwia Madeńska nie kryje radości, że przypadł jej właśnie ten partner.

Tańczymy razem ! @mikolaj_jedruszczak_official będzie moim partnerem w największym show rozrywkowym w Polsce @tanieczgwiazdami ! Poznaliście Nas w @loveislandwyspamilosci od strony prywatnej, dało nam to rozpoznawalność. Teraz będziecie mogli poznać Nas od innej strony, od strony naszych pasji życiowych, zainteresowań i naszego dorobku życiowego. Mikołaj to kilkukrotny Mistrz Polski w tenisie, reprezentant kadry narodowej, a także sparing partner i asystent kapitana reprezentacji Polski kobiet w tenisie.

- czytamy na profilu Sylwii.

Co ciekawe, z decyzji Polsatu nie są zadowoleni wszyscy widzowie Tańca z gwiazdami. Część z internautów twierdzi, że tak dobrana para ma łatwiejsze zadanie od pozostałych.

Co o tym sądzicie?

NAJNOWSZE