Taniec z gwiazdami 2019, odcinek 7. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 25.10? [WYNIKI]

2019-10-25 20:11 nk
Taniec z Gwiazdami, 19.10.2019: Uczestnicy w akcji
Autor: Polsat / mat.pras. Taniec z Gwiazdami, 19.10.2019: Uczestnicy w akcji

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 25 października 2019, a kto tańczy dalej? Kto był najlepszy? Kto pomylił kroki, a kogo telewidzowie cudem uratowali od odpadnięcia? Sprawdźcie wyniki 7. odcinka Tańca z Gwiazdami 10 na żywo na Hotplota.pl! Finał TzG coraz bliżej, więc emocje cały racz rosną! Tym razem wyniki zaskakują!

Coraz mniej tygodni dzieli nas od wielkiego finału Tańca z Gwiazdami 10. Z każdym kolejnym odcinkiem emocje rosną. Zwycięska para zgarnie Kryształową Kulę, 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tys. dla tancerza. Z show pożegnali się już: Reni Jusis, Rafał Szatan, Joanna "Ruda" Lazer, Adam Małczyk i Akop Szostak. Wyjątkiem był jedynie poprzedni, 6. odcinek TzG, w którym nie odpadł nikt. W ten sposób producenci uczcili 100 odcinków popularnego programu, emitowany w telewizji Polsat.

Taniec z Gwiazdami 2019, uczestnicy

W rywalizacji pozostało sześć par, które walczą o finał Tańca z Gwiazdami 10. Odcinek 7. był kolejnym tanecznym wyzwaniem dla każdej z nich. 25.10.2019 na parkiecie zaprezentowali się:

  1. Barbara Kurdej-Szatan + Jacek Jeschke
  2. Monika Miller + Janek Kliment
  3. Magda Bereda + Kamila Kuroczko
  4. Ola Kot + Tomasz Barański
  5. Damian Kordas + Janja Lesar
  6. Sandra Kubicka + Adam Adamonis

Kibicowaliście jednej z tych par?

Taniec z Gwiazdami 10, odc. 7. na żywo

W 7. odcinku Tańca z Gwiazdami 2019 na widzów i uczestników czekała pewna innowacja. Tym razem nie tylko gwiazdy zaprezentowały się przed publicznością i jurorami, ale także ich bliscy! Każdy z uczestników Tańca z Gwiazdami 25.10.2019 mógł wybrać ważną dla siebie osobę, która zatańczyła na parkiecie. Monika Miller na przykład zaprosiła do tańca swojego sławnego dziadka, Leszka Millera.

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 25.10.2019? Wyniki 7. odcinka Tańca z Gwiazdami możecie sprawdzić poniżej!

20:10 - Wszystkie pary zostały zaprezentowane wraz z osobami towarzyszącymi, które dziś pojawią się z uczestnikami na parkiecie. Dziś pożegnamy aż dwie pary! Jury Tańca z Gwiazdami 10 już ostrzy sobie ząbki... ;)

20:13 - MAGDA BEREDA I KAMIL KUROCZKO zatańczą charlestona. To pierwszy charleston tej edycji.

Michał Malitowski: "Magda, z dużym wdziękiem zatańczyłaś znów... tragicznie!"

Iwona Pavlović: "Ja się nie zgadzam. Uważam, że charleston jest stworzony dla ciebie i ja uważam, że to był twój najlepszy taniec!"

PUNKTACJA: Grabowski 7, Pavlović 5, Malitowski 3. W sumie 15 punktów.

20:20 - BARBARA KURDEJ-SZATAN z tatą, Januszem, tańczą rumbę do hitu Scorpions, Wind Of Change.

20:38 - OLA KOT I TOMASZ BARAŃSKI tańczą sambę do przeboju Mikolasa Josefa, Acapella.

Iwona Pavlović: "Ten twój taniec był bardzo przyjemny, bardzo ładny. Ja się sfokusowałam na twoich dłoniach, a w sambie to niedobrze"

PUNKTACJA: 9, 6, 7. W sumie 22 punkty.

20:45 - SANDRA KUBICKA i jej najlepszy przyjaciel, pochodzący z Nowego Jorku i mieszkający od 6 lat w Polsce wizażysta Harry, zatańczą tango do piosenki Britney Spears, Toxic.

Michał Malitowski: "Harry, rewelacja! Powinieneś być jako celebryta w przyszłej edycji Tańca z Gwiazdami! To było zgrane i w muzyce, i takie nowatorskie! Brawo!"

Iwona Pavlović: "Bardzo wysoko podniosłeś poprzeczkę!"

20:50 - DAMIAN KORDAS I JANJA LESAR zaprezentują się w tańcu współczesnym. Ich akompaniament to piosenka Korteza, Hej Wy.

Iwona Pavlović: "To było prestiżowe i epickie - cokolwiek by to znaczyło, to takie to było. Uwolniłeś swoje emocje w tym tańcu".

Andrzej Grabowski: "Bardzo piękny taniec, bardzo piękne opowiadanie".

PUNKTACJA: 10, 10, 9. W sumie 29 punktów.

20:56 - MONIKA MILLER z dziadkiem, byłym premierem Polski, Leszkiem Millerem. Jak wypadną w walcu wiedeńskim?

Michał Malitowski: "Teraz już wiem, że jesteście z tej samej partii i z tego samego jaja".

21:01 - SANDRA KUBICKA I powracający po kontuzji ADAM ADAMONIS zaprezentują się w salsie do gorącego utworu Bailando Enrique Iglesiasa. Sandra tańczy na stole jurorów! Jest HOT!

Michał Malitowski: "Mi się bardzo podobało, a Tobie, Andrzej? Opanowujesz każdy taniec z swój sposób. Swój ruch kontrolujesz, a jednocześnie masz kontakt ze wszystkimi i zarażasz".

Andrzej Grabowski: "Widać, że salsa jest twoim ulubionym tańcem, a po tym, co ty tutaj zrobiłaś na tym stole, jest też moim ulubionym tańcem".

PUNKTACJA: 10, 9, 9. W sumie 28 punktów.

21:07 - MAGDA BEREDA z mamą, Moniką. Jak wypadnie ich samba do Lazy Song Bruno Marsa?

21:12 - BASIA KURDEJ-SZATAN I JACEK JESCHKE w quickstepie. Basia nawet śpiewa na początku i na końcu swojego występu. Para tańczy do ciekawej orkiestrowej interpretacji hitu Eda Sheerana, Thinking Out Loud.

Iwona Pavlović: "Cieszę się, że mamy takich zdolnych ludzi, którzy potrafią grać w filmach, śpiewać i robić inne rzeczy. Quickstep był odrobinę ciężki".

PUNKTACJA: 10, 8, 8. W sumie 26 punktów.

21:18 - OLA KOT i jej przyjaciel, Kuba. Ola nie ukrywa, że było jej przykro, kiedy odmówili jej tata i chłopak. Z Kubą zatańczy swinga w do hitu Meghan Trainor, All About That Bass.

Michał Malitowski: "To, co mi się podobało, to że to nie było takie obok siebie, tylko było partnerowanie"

21:25 - MONIKA MILLER I JAN KLIMENT zaprezentują pasodoble do hitu Darii Zawiałow, Hej! Hej!

Michał Malitowski: "Dużo energii fajnej miałaś. Trochę by się przydało precyzji i dokładności, ale sam charakter i twoja charyzma - jak najbardziej".

Iwona Pavlović: "Jesteś z tych osób, które robią największe postępy z odcinka na odcinek. Tańczysz coraz lepiej".

PUNKTACJA: 9, 7, 7. W sumie 23 punkty.

21:31 - DAMIAN KORDAS z mamą, Renatą, w cha-cha-cha. Ich akompaniament to szlagier Roy'a Orbisona, Pretty Woman.

Michał Malitowski: "Super wyglądaliście, super się to ogląda!"

21:37 - Czas na punkty od jurorów za tańce z bliskimi. Każdy juror ma do przyznania jeden punkt dla wybranej przez siebie pary. Andrzej Grabowski przyznaje swój punkt Monice i Leszkowi Millerom. Iwona Pavlović wybiera Harry'ego z Sandrą Kubicką. Michał Malitowski swój punkt przekazuje Oli Kot i Kubie.

Na szczycie tabeli remis: Damian i Janja oraz Sandra i Adam. Magda i Kamil na ostatnim miejscu. Niebawem dowiemy się, kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 25.10.2019.

21:57 - Czas na WYNIKI 7. odc. Tańca z Gwiazdami 10! Kto odpadł? Ola Kot i Tomasz Barański!

NAJNOWSZE