Leszek Miller na parkiecie Tańca z Gwiazdami! Monika Miller nie dała mu wyboru

2019-10-22 11:13 kp
Monika Miller i Leszek Miller
Autor: WBF

Trudno będzie dorównać emocjom związanym z 7. odcinkiem Tańca z Gwiazdami 2019! Twórcy tanecznego show przygotowali dla widzów i uczestników niezwykłą niespodziankę - każdy z nich mógł wybrać bliską osobę, która 25.10.2019 wystąpi na parkiecie i pokaże swoje taneczne umiejętności. Monika Miller nie mogła wybrać inaczej - Leszek Miller zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!

Leszek Miller od pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami 2019 sumienne kibicuje swojej wnuczce Monice Miller, która walczy w tej edycji o zwycięstwo u boku Janka Klimenta. Były premier miał już okazję kilka razy oglądać na żywo jej taneczne popisy, jednak dotąd sam nie miał okazji spróbować swoich sił na parkiecie. To zmieni się już w 6. odc. Tańca z Gwiazdami 2019. Będzie na co popatrzeć!

Twórcy Tańca z Gwiazdami 2019 przygotowali dla widzów i uczestników 6. odcinka show specjalną atrakcję - tym razem to nie tylko gwiazdy zaprezentują się przed publicznością i jurorami, ale i... ich bliscy! Każdy z uczestników Tańca z Gwiazdami 25.10.2019 może wybrać ważną dla siebie osobę, która zatańczy na parkiecie.

Leszek Miller w Tańcu z Gwiazdami 2019

Wiadomo już, że Monika Miller do tego trudnego zadania wybrała swojego dziadka, Leszka Millera.

Tego jeszcze nie było! W najbliższym odcinku „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” na parkiecie show swoje umiejętności zaprezentują bliscy uczestników. Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się nam były premier?😊

- czytamy na Instagramie Tańca z Gwiazdami.

Szykuje się naprawdę wyjątkowy odcinek - będzie dużo emocji i... kupa śmiechu! Jak myślicie, jak Leszek Miller poradzi sobie na parkiecie?

NAJNOWSZE