Taniec z Gwiazdami 2019: Kto wygra w finale? Fani już znają WYNIKI!

2019-05-04 1:01
Taniec z Gwiazdami, odc. 8. (26.04.2019)
Autor: WBF

Fani programu Taniec z Gwiazdami 2019 już znają wyniki finału show! Kto wygra 9, edycję TzG w Polsacie? Joanna Mazur? Tamara Gonzalez Perea? Czy może Tomasz Gimper Działowy? Sprawdźcie!

Jeśli śledzicie Taniec z Gwiazdami 9, z pewnością nie zaskoczymy Was, jeśli powiemy, że zdecydowanie najlepszymi parami tej edycji są: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak oraz Joanna Mazur i Jan Kliment. Odcinek ćwierćfinałowy przyniósł pewną niespodziankę - z show pożegnali się Jakub Kucner i Lenka Klimentowa, choć zdaniem jury (a także fanów programu) byli znacznie lepsi, niż Tomasz Działowy i Natalia Głębocka. Gimper ma jednak sporą rzeszę widzów swojego kanału na YouTube'ie i to właśnie oni - swoimi głosami - zapewnili mu awans do półfinału.

>> Taniec z Gwiazdami, odc. 9: relacja na żywo! Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 3.05.2019?

9. odc. Tańca z Gwiazdami 2019 był naprawdę emocjonujący i spektakularny, jeśli chodzi o widoki na parkiecie...

Taniec z Gwiazdami - ZDJĘCIA!
Taniec z Gwiazdami, odcinek 9.

Autor: WBF

Taniec z Gwiazdami, 3.05.2019: HOT ZDJĘCIA z ćwierćfinału TzG! Gwiazdy sporo pokazały!

Kto wygra Taniec z Gwiazdami 2019?

To dosyć trudne pytanie, bo wyraźnie najlepsze są dwie pary, z kolei ta trzecia, która awansowała do finału, ma spore zaplecze fanów. Jak nie raz widzieliśmy w poprzednich edycjach Tańca z Gwiazdami, finały i półfinały show potrafią przynieść spore zaskoczenia, bo umiejętności taneczne to jedna rzecz, a druga - to sympatia widzów, która w tym programie jest najważniejsza.

Jeśli chodzi o preferencje internautów, to na wyraźne prowadzenie wysuwa się para Joanna Mazur - Jan Kliment. Niepełnosprawna biegaczka ma wspaniałe poczucie rytmu i czucie muzyki. Świetnie tańczy, choć przecież nie widzi, jak powinny wyglądać ruchy, które wykonuje. To niewątpliwie imponuje widzom. Ci są także urzeczeni skromnością sportsmenki. Nie bez znaczenia jest niesamowita historia, związana z jej mieszkaniem. Przypomnijmy: w jednym z odcinków Tańca z Gwiazdami okazało się, że Joanna Mazur od kilkunastu lat mieszka w internacie, do którego trafiła jako 14-latka. Niewidoma biegaczka musi pokonać spory korytarz, by dostać się do toalety. Fani Joanny Mazur zaczęli organizować w internecie zbiórki pieniędzy na mieszkanie dla mistrzyni, a w kolejnym odcinku TzG pojawił się krakowski deweloper, który podarował Joannie jej własne lokum.

Jeśli uznać za decydujące preferencje internautów, wyrażane w komentarzach na fanpage'u Dancing With The Stars, to drugą w kolejności faworytką jest Tamara Gonzalez Perea, która również świetnie tańczy i jest lubiana przez widzów. Ci nie mają wątpliwości co do tego, że z tej trójki gwiazd najgorszym tancerzem jest Tomasz Działowy. Tu może jednak zadziałać siła popularności, jaką Gimper ma na YouTube'ie.

Czy rzeczywiście to właśnie Joanna Mazur wygra Taniec z Gwiazdami 9? Wiele na to wskazuje, ale... wszystko - przypomnijmy - zależy od liczby głosów! Bywało w TzG już i tak, że murowany faworyt odpadał, bo dostawał za mało głosów. A to było z kolei spowodowane tym, że wszyscy myśleli, iż jako faworyt awans ma murowany, więc głosów już na pewno nie potrzebuje. ;)

Taniec z Gwiazdami, odcinek 9.
Autor: WBF
Taniec z Gwiazdami, odcinek 9.
Autor: WBF
Taniec z Gwiazdami, odcinek 9.
Autor: WBF
NAJNOWSZE