Taniec z Gwiazdami, odc. 9: relacja na żywo! Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 3.05.2019?

2019-05-03 20:23
Taniec z Gwiazdami, odc. 8. (26.04.2019)
Autor: WBF

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 3 maja 2019? Kto był najlepszy? Jak tańce uczestników oceniło jury? Bądź na bieżąco, śledząc naszą relację na żywo z 10. odcinka Tańca z Gwiazdami 2019! Wyniki i inne szczegóły online!

Uwierzycie, że za nami już osiem odcinków bieżącej edycji Tańca z Gwiazdami? Finał show coraz bliżej! Im bardziej się zbliża, tym większe emocje towarzyszą przygotowaniom, występom, ocenom i oczywiście oglądaniu! W końcu gra toczy się o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych dla gwiazdy oraz 50 tysięcy dla tancerza.

Coraz wyższy poziom widać też u samych uczestników. W minionym odcinku z programu odpadli Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, którzy przegrali z drugą zagrożoną parą - Jakubem Kucnerem i Lenką Klimentową. Przypomnijmy, że w grze pozostali:

  • Jakub Kucner i Lenka Klimentova
  • Gimper i Natalia Głębocka
  • Macademian Girl czyli i Rafał Maserak
  • Joanna Mazur i Jan Kliment

Przed nami ćwierćfinał programu Taniec z Gwiazdami! Odcinek 9. wyłoni półfinalistów show! Kto zawalczy o finał TzG?

Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami, odc. 8. (26.04.2019)

Autor: WBF

Taniec z Gwiazdami: 26.04 na parkiecie było HOT! ZDJĘCIA z 8. odcinka TzG!

Taniec z Gwiazdami 2.05.2019

W ciągu ostatnich tygodni na prowadzenie w Tańcu z Gwiazdami wyszły wyraźnie dwie pary: Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Czy właśnie te pary trafią do finału? A jeśli tak, to z kim będą walczyć w półfinale? Rywale Joanny i Tamary czują przewagę pań, jednak nie zamierzają odpuścić walki. Jakub Kucner i Lenka Klimentowa oraz Tomasz Działowy i Natalia Głębocka również zyskali wielką sympatię widzów, a przecież Taniec z Gwiazdami 9 nie jest turniejem tanecznym, a konkursem, w którym wygrywa się największą liczbą głosów. Wszystko jest więc w rękach fanów!

Taniec z Gwiazdami 9, ćwierćfinał - relacja na żywo

Śledźcie naszą relację na żywo z Tańca z Gwiazdami 2.05.2019, by dowiedzieć się, kto co zatańczył, jak występy oceniło jury, kto przeszedł do półfinału programu Tańca z Gwiazdami 2019, kto odpadł w 9. odcinku i co jeszcze się wydarzyło! Ruszamy w piątek o 20:05, równo ze startem emisji w tv Polsat!

Komu kibicujecie?

22:02 - Dziękujemy Wam za to, że byliście razem z nami. To zobaczenia za tydzień. Wtedy półfinał Tańca z Gwiazdami. 

22:01 - "Pokonałem wiele swoich słabości. Chciałbym podziękować Lence, która wiele mnie nauczyła. Dziękuję też wszystkim widzom, którzy na mnie głosowali. Dziękuję wszystkim za te piękne 9 odcinków" - powiedział Jakub. 

22:00 - Po zsumowaniu głosów jurorów i widzów z programu odpadają JAKUB KUCNER I LENKA KLIMENTOWA! 

21:56 - Wracamy po przerwie. Już za chwilę dowiemy się, kto odpadnie w programie Taniec z Gwiazdami 3.05.2019.

21:40 - Czas na krótką przerwę! Po niej poznamy wyniki głosowania widzów! 

21:36 - Oceny jury: Iwona - 7, Andrzej - 8, Ola - 8 = 23 punkty

21:35 - "Bardzo przyjemny taniec. Nawet rama była dobra. Jeden z najlepszych Twoich tańców" - dodała Ola. 

21:34 - "Byłeś fantastycznym dodatkiem do pięknej, zwiewnej kobiety. Lenka tańczyła bosko. No na Ciebie się mało patrzyłem" - powiedział Andrzej. 

21:32 - "Zacznę od gorszego. Troszkę był kańciasty ten walc. Nie tańczysz najlepiej, a z taką przyjemnością się Was ogląda. Pochwalę Cię za jedną rzecz. Będzie bardzo dużo gwiazd tańczących mężczyzn, którzy nie potrafią partnerować. Lenka by nie zrobiła połowy figur, gdybyś dobrze nie partnerował" - powiedziała Iwona.

21:31 - Tym razem czas na coś spokojniejszego. Jakub i Lenka zatańczyli walca angielskiego w rytm piosenki "What a Wonderful World". Występ był magiczny, ale my się nie znamy. Ocenić go muszą jurorzy. Jakie są ich opinie? 

21:28 - No i jeszcze występ Jakuba i Lenki. 

21:27 - Oceny jury: Iwona - 10, Andrzej - 10, Ola - 10 = 30 punktów

21:25 - "Ja nie mam takich krasnali w ogrodzie, ale jak na Was spojrzałam, to powinnam takie kupić. Było to tak perfekcyjnie wykonane jakbyście spędzili pół roku na tej sali. Dodaliście tyle żartu, uśmiechu. Bardzo lekko się to oglądało. Asiu, talent, talent i jeszcze raz talent" - powiedziała Iwona. 

21:24 - "To było urocze. Ja w końcu poczułem wiosnę w pełni. Przyjmijcie mnie. Byłbym u Was Gapciem" - dodał Andrzej. 

21:23 - "To jest Quickstep, który chcemy zobaczyć w 9 odcinku. Zaskakujesz mnie co tydzień. Nie możesz też spojrzeć się na Janka i powtórzyć tego, co on robi. Po prostu super" - powiedziała Ola. 

21:21 - Tym razem Joanna i Jan zatańczyli Quickstepa w rytm piosenki "Wiosna ach to Ty". W przebraniu krasnoludów wyglądali naprawdę uroczo. Jednak czy to wystarczy, by zdobyć dobre opinie od jurorów? 

21:19 - Czas na drugi występ Joanny i Jana. 

21:18 - Oceny: Iwona - 4, Andrzej - 7, Ola - 6 = 17 punktów

21:17 - "Dużo energii było, ale było mało samby. Miałeś dużo kroków samby, ale muszę się zgodzić, że nie było tak jakbyś chcieli żeby było w dziewiątym odcinku. Dużo energii nam pokazałeś na parkiecie, ale powinno być lepiej" - powiedziała Ola. 

21:16 - "Ja rozumiem, że to jest wyścig o półfinał, ale Ty nie możesz w tańcu biegać. Nie udźwignąłeś tego totalnie" - dodała Iwona. 

21:15 - "Nie chcę być złośliwy, bo widzę, że Ty naprawdę pracujesz tylko, że pewnej bariery nie przeskoczysz. Cenię w Tobie to, że masz tę świadomość" - powiedział Andrzej. 

21:13 - Tym razem musieli oni zatańczyć sambę w rytm piosenki "Love is in the air". Na parkiecie bardzo dużo się działo, ale czy jest tam dużo kroków samby? O tym już zdecydują jurorzy. 

21:11 - Gimper i Natalia po raz kolejny na tanecznym parkiecie. Przed nimi drugi dzisiejszego wieczoru występ. 

21:10 - Oceny: Iwona - 9, Andrzej - 10, Ola - 10 = 29 punktów.

21:09 - "Nie wiesz, gdzie powinien być środek ciężkości ciała. Był on w klatce piersiowej. Przez to był efekt krótkiej szyi, ale oprócz tego wszystko świetnie" - dodała Iwona.

21:08 - "Bardzo pięknie. Moja ocena będzie adekwatna do jakości tego tańca" - powiedział Andrzej. 

21:07 - "Miałaś bardzo dużo kroków Foxtrota. Bardzo ładnie zatańczone. To jest jeden z najlepszych tańców tego wieczoru" - powiedziała Ola. 

21:06 - Drugim tańcem Tamary i Rafała jest Foxtrot. Scenografia naprawdę robi wrażenie, a para daje z siebie wszystko. 

21:03 - Na parkiecie po raz kolejny Tamara i Rafał. Uczestnicy dzisiejszego wieczoru będą bowiem występować po dwa razy. 

21:02 - Widzowie mogą zobaczyć teraz skrót wszystkich występów. Zachęcani są oni także do SMS-owego głosowania na swoich faworytów. 

20:58 - Uczestnicy mają teraz krótką przerwę od tanecznych emocji. Biorą oni udział w majówkowym quizie. 

20:57 - Podsumowanie głosowania jurorów - na szczycie Joanna i Jan, drugie miejsce póki co zajmują Tamara i Rafał, trzecie Gimber i Natalia, a na ostatniej Jakub i Lenka. Oczywiście wszystko się może zmienić. O losach uczestników decydują bowiem widzowie.  

20:56 - Punktacja: Iwona - 5, Andrzej - 7, Ola - 6 = 18.

20:55 - "Szkoda, bo początek tańca był nie w rytmie. Nie było tak jak w czwartym odcinku, gdy też tańczyłeś cha-chę" - dodała Ola.

20:54 - "Zauważyłem wyraźny podział, który się zrobił w tym odcinku. Kobiety, które tańczą super, a mężczyźni, którzy są w tyle" - powiedział Andrzej. 

20:53 - "Wyglądasz tak pięknie, że większość dziewczyn chciałaby z Tobą chodzić, ale w tańcu chodzi o tańczenie, a Ty ten taniec przechodziłeś. Nie wiem co się stało, ale zobacz, że cały czas tańczyłeś zgarbiony" - powiedziała Iwona.

20:51 - Taniec, który zaprezentowała nam ta para to Cha-cha-cha. Rzadko zdarza się, by tancerz podczas występu miał krótkie spodnie. Jakub jednak postawił jednak na taką stylizację. Zatańczyli do piosenki Varius Manx "Maj". 

20:50 - Kolejnymi uczestnikami, którzy pojawią się za chwilę na parkiecie to Jakub Kucner i Lenka Klimentowa. Jak sobie poradzą? Przekonamy się za chwilę! 

20:48 - Oto punktacja jurorów: Iwona - 9, Andrzej - 10, Ola - 9 = 28 punktów. 

20:47 - "Zaskakujące jest to jak poprawiłaś pracę stóp. Drugą zaskakującą rzeczą jest to jak świetnie słyszysz muzykę i to jak wprowadzasz ją w swoje ciało. Jeden minus. Myślałam, że będzie więcej szaleństwa, a Ty chciała pokazać, że tańczysz najlepiej. I tańczysz najlepiej" - dodała Iwona.  

20:46 - "Twoja muzykalność jest bezbłędna. Czujesz tę muzykę i pokazujesz jak dobrą tancerką jesteś. Następna samba, która była przepiękna" - powiedziała Ola. 

20:45 - "Całą swoją postawą udowadniasz, że lubisz ryzykować. To, że uczestniczysz w tym programie się opłaca. Ja gdybym nie wiedział, że jesteś niewidzącą nie przypuszczałbym, że to tańczy niewidząca osoba" - powiedział Andrzej. 

20:43 - Para zatańczyła Sambę w rytm hitu Maryli Rodowicz "Małgośka". Para rozpoczęła swój występ od przejażdżce na tandemie. Jak zwykle Joanna i Janek wyglądają pięknie. A jak ich występ oceniają jurorzy? 

20:40 - Joanna Mazur i Jan Kliment. To kolejna para, która za chwilę zaprezentuje efekty swojej ciężkiej pracy. 

20:39 - Czas na punktację jury. Oto ona: Iwona - 6, Andrzej - 8, Ola - 7 = 21 punktów

20:38 - "Staranność wykonywania kroków jest imponująca. Twój taniec jest zjadliwy. Nie pomyśl sobie, że Ty tańczysz. Ty wykonujesz w miarę dobrze kroki. Nadrabiasz wygłupem. Trochę nie było płynności ruchu. Aczkolwiek w tańcach standardowych jesteś lepszy" - dodała Iwona Pavlović.

20:37 - "Ty lubisz być charakterystyczny, bo każde niedoróbki nadrabiasz charakterystycznością" - powiedział Andrzej Grabowski. 

20:36 - "Ogólnie idzie Ci lepiej w tańcach standardowych. Uśmiechasz się. Na początku byłeś wystraszony. Teraz więcej czasu spędzasz na tym uśmiechaniu się. Postępy są. Trochę się pomyliłeś, ale lepiej" - Ola Jordan. 

20:34 - Para zaprezentowała nam Slow Foxtrota. Naszym zdaniem wyszło całkiem nieźle, ale my się na tańcu nie znamy. Czekamy więc na opinie jury. 

20:32 - Następną parą, która pojawiła się na tanecznym parkiecie jest Gimper i Natalia Głębocka. 

20:20 - Czas na krótką przerwę. Wracamy za chwilę. 

20:15 - Jurorzy ocenili występ pary na 26 punktów. 

20:10 - Taneczny majowy piknik w telewizji Polsat rozpoczęli Tamara Gonzalez-Perea i Rafał Maserak. Zatańczyli oni w rytm hitu Pharella Williamsa "Happy". 

20:00 - Zaczynamy naszą relację z Tańca z Gwiazdami. 

NAJNOWSZE