Rafał Maserak

i

Autor: WBF

Taniec z Gwiazdami 11: Rafał Maserak potwierdził, że ZATAŃCZY w TzG 2020! Z KIM?

2020-01-30 18:43

Rafał Maserak w najbliższym czasie zostanie tatą. Znany tancerz poinformował niedawno, że jego partnerka urodzi chłopca. To jednak nie znaczy, że Maser zrezygnuje z udział u w 11 edycji Tańca z Gwiazdami! Celebryta i były partner MAłgorzaty Foremniak już potwierdził swój udział, a polskie media spekulują na temat tego, z kim Maserak będzie tańczył w Tańcu z Gwiazdami 2020.

Rafał Maserak zostanie niedługo tatą. Tancerz poinformował pod koniec listopada 2019 roku, że jego partnerka spodziewa się dziecka. W połowie stycznia dowiedzieliśmy się z kolei, że Maser będzie miał synka. Choć celebryta nie zdradził dotąd, kiedy maleństwo pojawi się na świecie, niektórzy spekulowali, że z powodu powiększenia rodziny Rafał będzie chciał pójść na urlop tacierzyński i zrezygnuje z udziału w Tańcu z Gwiazdami 11. Teraz już wiemy, że na pewno nie!

Rafał Maserak w TzG 11: Z kim zatańczy?

Rafał Maserak właśnie potwierdził swój udział w Tańcu z Gwiazdami 2020.

Witam w kolejnej edycji TZG. I love my JOB!!! Jak myślicie z kim zatańczę w tej edycji?

- podpytuje Maser na Instagramie.

Tymczasem w polskich mediach trwają spekulacje na temat tego, kto będzie partnerką Maseraka w Tańcu z Gwiazdami 2020. Jeden z serwisów twierdzi, że producenci długo nie mogli zdecydować, z kim sparować Masera.

Rafał Maserak to jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy w programie, dlatego nie mogło go zabraknąć na parkiecie. Choć początkowo planowano dla niego inną partnerkę, ostatecznie zatańczy w parze z Sylwią Lipką

Sonda
Kto Twoim zdaniem wygra TzG 11?

- mówi osoba z produkcji show w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Czy tym razem Maserak będzie mógł w pełni rozwinąć skrzydła?