Justin i Hailey Bieber kupili dom w Beverly Hills! Wydali 25 milionów dolarów

2020-08-29 15:00 kp
Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

W ostatnich miesiącach Justin Bieber i Hailey Bieber spędzili wyjątkowo wiele czasu w Kanadzie. Z powodu pandemii koronawirusa para zawiesiła swoje aktywności i nie miała potrzeby, by regularnie bywać w Los Angeles. Teraz wszystko wraca do normy i Bieberowie uznali, że warto przenieść się tam na stałe. Para kupiła więc dom za 25 milionów dolarów!

Justin i Hailey Bieberowie uznali, że najwyższy czas osiedlić się na dobre w Beverly Hills. Para spędzała ostatnio wiele czasu w Kanadzie - Jus wykorzystał czas przerwy w pracy związanej z pandemią i zamieszkał na kilka tygodni w swoich rodzinnych stronach. Teraz jednak małżeństwo wraca do Stanów Zjednoczonych.

Jak donoszą amerykańskie media, Justin i Hailey Bieber zostali właśnie właścicielami posiadłości w Beverly Hills, wartej około 25 milionów dolarów. Tym samym wokalista i aktora zostali sąsiadami m.in. Magic Johnsona!

Justin i Hailey Bieber zamieszkali w Beverly Hills

Nowy dom Justina i Hailey Bieberów ma ponad 1000 metrów kwadratowych i składa się z siedmiu sypialni i dziesięciu łazienek. W posiadłości znajduje się też wyposażona kuchnia, biblioteka z widokiem na ogród, domowa siłownia i własne kino. Na terenie willi znajduje się też staw dla karpi Koi, basen infinity bez krawędzi i kort tenisowy.

Można pozazdrościć, prawda?

NAJNOWSZE