Tak Ola Kot i Ola Ciupa odwołały zimę! Zobacz najgorętsze zdjęcia z Dominikany!

2020-03-02 11:37 mw

Zima ostatecznie odwołana! Zadbali o to między innymi słuchacze Radia ESKA oraz dwie gorące dziewczyny - Ola Kot i Ola Ciupa! Zobaczcie, jak bawiły się na Dominikanie podczas tegorocznej akcji ESKA Odwołuje Zimę!

Tego wyjazdu uczestnicy akcji ESKA Odwołuje Zimę 2020 nie zapomną do końca życia!

Słuchacze, którzy mieli szczęście wraz z Radiem ESKA wybrać się na słoneczną Dominikanę, aby ostatecznie odwołać tegoroczną zimę, wracają już do kraju. Mamy nadzieję, że jak co roku i tym razem przywiozą ze sobą słońce, na które wszyscy z taką niecierpliwością czekamy od miesięcy.

Z całą pewnością natomiast przywiozą mnóstwo pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń. Przypomnijmy, że podczas akcji EOZ 2020 obok najlepszych słuchaczy świata zimę z Radiem ESKA odwoływały także gwiazdy. O gorącą atmosferę podczas wyprawy na Dominikanę dbali m.in. Roxie i Damian Kordas oraz Ola Ciupa i Ola Kot.

GORĄCE FOTKI Z DOMINIKANY

Ci z nas, którzy nie załapali się na wylot z ekipą Radia ESKA, mogą z nieskrywaną zazdrością pooglądać fotki ze słonecznej Dominikany. Tych nie brakuje między innymi na Instagramie dwóch pięknych dziewczyn, które podczas akcji ESKA Odwołuje Zimę 2020 zadbały o gorącą atmosferę i świetną zabawę.

Mowa oczywiście o dwóch Olach, które wraz ze słuchaczami Radia ESKA odwoływały w tym roku zimę na Karaibach.

Zobaczcie, jak na rajskich plażach wygrzewały się Ola Kot i Ola Ciupa! Mamy nadzieję, że oprócz fotek z Instagrama, obie dziewczyny przywiozły nam też trochę słońca... XD

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE