Tak Miley Cyrus i Liam Hemsworth mówili o swojej miłości. 9 najpiękniejszych cytatów!

2019-08-24 8:14
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: Invision/Invision/East News

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha to już przeszłość. Po ostatnim rozstaniu aktor złożył pozew o rozwód i nie widzi już szans na odnowienie relacji z wokalistką. Już na zawsze jednak związek ten będzie ważną częścią życia ich obojga - w końcu byli razem z przerwami przez 10 lat! Na Hotplota.pl zebraliśmy najpiękniejsze cytaty o ich miłości.

Gdy w grudniu ubiegłego roku Miley Cyrus i Liam Hemsworth brali ślub, nikt nie przypuszczał, że osiem miesięcy później ich małżeństwo rozpadnie się. Dla fanów pary cicha ceremonia była doskonałym dowodem na to, że wokalistka i aktor po latach zawirowań dorośli do tego, by przyrzec sobie wieczną miłość i prowadzić wspólne życie.

Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. W połowie sierpnia Miley Cyrus romansowała już z Kaitlynn Carter, a rozgoryczony rozstaniem Liam Hemsworth wyjechał do swojej rodzinnej Australii. Dwa tygodnie później aktor złożył pozew o rozwód - tym razem powrotów już nie będzie...

Tak Miley Cyrus i Liam Hemsworth mówili o miłości

Nie zmienia to jednak faktu, że związek ten już na zawsze będzie stanowił bardzo ważną część życia obojga. Dziesięć spędzonych wspólnie lat ukształtowało zarówno Miley Cyrus, jak i Liama Hemswortha i wpłynęło na to, jakimi są dziś ludźmi.

Na Hotplota.pl stworzyliśmy zestawienie najpiękniejszych zdań, jakie wypowiadali o swojej miłości!

1.

Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem z tak dobrą osobą. Przeszliśmy bardzo wiele przez tych dziesięć lat, więc czuję, że to jest odpowiedni czas.

- mówił Liam Hemsworth w jednym z wywiadów.

2.

Dziękuję mojej pięknej żonie. Jesteś słodkim, najsłodszym aniołem. Tak, jesteś wspaniała.

- to słowa, jakie Liam wypowiedział ze sceny podczas gali G'Day USA Black Tie Gala.

3.

Więc słyszałam pogłoskę, że tak naprawdę nie chciał tej roli, a kiedy przyszedł na przesłuchanie, pomyślałam: „To właśnie ten facet, jest niesamowicie przystojny, super pewny siebie, i nie chce nie zdaję sobie sprawy z tego, jak szczęśliwy jest będąc w tym pokoju, tak jak ja byłam szczęśliwa.

- Miley Cyrus wspominała tak ich pierwsze spotkanie na planie filmu Ostatnia Piosenka.

4.

Poznałem go, a on otworzył dla mnie drzwi i pomyślałam: „Jestem w LA od trzech lat i nie sądzę, żeby jakikolwiek facet otworzył mi drzwi. To nie dlatego, że chciał zdobyć pracę, tylko dlatego, że taki właśnie jest. I pomyślałam: „Wow, to super imponujące”.

- to też jedno z pierwszych wspomnień Miley.

5.

Najważniejszy jest dla mnie związek z Liamem. Tego czuję się najpewniejsza.

- tak Miley Cyrus określała w 2013 roku swoje priorytety.

6.

Myślę, że niektórzy ludzie po prostu wnoszą trochę więcej bagażu. To znaczy, spójrz - byliśmy razem pięć lat, więc nie sądzę, żeby te uczucia się kiedykolwiek zmieniły. I to dobrze, bo to dowodzi, że to było prawdziwe. To nie był tylko romans. To naprawdę była ważna część mojego życia i zawsze będzie.

- Liam Hemsworth komentował tak rozstanie w 2015 roku.

7.

W naszym wspólnym życiu pokazałeś mi, co znaczy kochać bez względu na okoliczności. Ja szanuję ciebie, a ty szanujesz mnie. Gdyby w świecie było więcej takiego zrozumienia, budowalibyśmy mniej ścian, a więcej mostów.

- tak Miley świętowała urodziny Liama krótko po ich ślubie.

8.

Dosłownie patrzę na niego i myślę: o Boże, jaki jesteś hot!

- mówiła Miley Cyrus w 2013 roku.

9.

Od pierwszego momentu, gdy przeczytaliśmy scenariusz Ostatniej Piosenki czułem, że znam ją już od dawna.

- wspominał Liam Hemsworth.

Żałujecie, że nie są już parą?

NAJNOWSZE