luksus

Tak mieszkają Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke z "Tańca z gwiazdami". Luksus przez duże L

2024-04-25 9:31

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zasłynęli z programu "Taniec z gwiazdami". Ta para profesjonalnych tancerzy, jest ze sobą nie tylko na parkiecie, ale i w życiu. Ich mieszkanie zachwyca! Widać, że lubią odrobinę luksusu i elegancji.

Hania i Jacek to jedna z popularniejszych par z "Tańca z gwiazdami". Ich profile w social mediach cieszą się sporą popularnością. Para chętnie pokazuje swoje życie prywatne, w tym ich własne mieszkanie. Trzeba przyznać, że jest piękne i opiewa w luksusy. Mają gust!

Hania Żudziewicz olśniewa sylwetką po porodzie. "To jest zdjęcie 9 dni po porodzie? Nie sądzę"

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke mieszkają w luksusach

Trzeba przyznać, że ta roztańczona para, wie co to znaczy luksus i minimalizm w jednym. Ich mieszkanie jest pełne bieli z elementami złota. Całość tworzy niezwykle gustowne i bardzo eleganckie mieszkanie. Dzięki wstawkom soczystej zieleni, przestrzeń jest przełamana i bardzo przytulna. Nie sposób nie wspomnieć o przeszklonej łazience, szklanej, eleganckiej balustradzie na schodach i o ogromnych, złotych żyrandolach na zdobionym, podwieszanym suficie. W całym tym luksusie, jest też miejsce na klasykę. Przepiękne marmury, złote krany i zdobiona kanapa - widać, że ktoś musiał się bardzo napracować nad tym wnętrzem. Wiele osób zastanawia pewnie fakt, jak w takim "sterylnym" apartamencie wychowują córeczkę. Jak widać, biel tych ścian wytrzymuje nawet żywiołowe, dorastające dziecko. Klimat mieszkania podkreśla również drewniana podłoga, ułożona w "jodełkę". Jest to niezwykle elegancka, gustowna i szykowna przestrzeń. Luksus "pełną gębą"!

Brat Anity Sokołowskiej to jej wielkie wsparcie. Mają niesamowicie bliską więź!

"Taniec z gwiazdami". Wszystkie partnerki Rafała Maseraka. Z jedną połączył go płomienny romans